• ne oyunu okumasını bilir. ne taktik teknik bilir. 11 tane yabancıyla oynayınca gördük verdiği gazı. ben artık takım iyi futbol oynasın istiyorum abi. ite kaka şampiyon olmak bana zerre keyif vermiyor. kaos futboluyla şampiyon olmak da. ben taraftarım, güzel futbol izlemek istiyorum.
  • ali koç ile uğraşacağına vb. takımı çalıştırsın, lige konsantre olsun; yönetim bu şartlarda çok iyi kadro kurdu vurdu eline, yapmayacaksa da sezonun başındayız, birşey demeyiz, takıma zarar vermeden bıraksın gitsin.
  • çok çene, az iş.

bu seneki taktiği bu.
  • hocam bu maç sana yazar.

yetti artık milletle uğraşıp takımdan uzak olman. odaklan takımına. başımızdaki şerefsizler senin tek laf etmeni bekliyorlarken ekmeğine yağ sürüyorsun.

5. hafta olmuş oyun namına bir şey yok. 2 kere 90. dakikalarda gol yiyoruz. 1-0 üstüne yatacak bir takım değiliz. kabız futbolla, ceza sahasına sürekli orta açmaktan başka taktikle oynamıyoruz. böyle galibiyet alamayız. kurt hocasın, başımızın tacısın, imparatorumuzsun ama yeter kendine gel, takımı da kendine getirt!
  • oğlum herif cezalı lan sahada yok rahatsız mısınız
  • çıkardığın kadronun amk. adem büyük 90 dakikayı tamamlayacak adam mıydı?

koca galatasaray 0-1 üzerine yatacak takımsa bize de açıkla bunu, bizde buna göre izleyip deli olmayalım.

feneri düşünerek rotasyona gittiğini varsayalım. sen bu maçta al 3 puanı fener macında berabere de kalsan 4 puan eder. şimdi rotasyona gittin. bu maçtan 1 puan aldın. fenerle de berabere kaldın. iki maçtan toplamda kaç puan aldın? 2. sizin mantığınıza sokayım.

edit: fatih terim sahada değildi diyenler var. ulan adam tribünde. yardımcı teknik direktör fatih terim’den izinsiz sıçmaya gidemez.
  • hoca kulübede degil neyin lafini yapyiorsunuz? hoca oyunu iyi okur ama iyi bir oyun plani yoktur. o siktigimin yardimcilari gönderip adam gibi bir hoca koymak lazim.
  • bir an önce şu takımdan defolup gitmesi lazım. şu kadroyu bile oynatamıyor. bombok kadro çıkarıyor. bir tane gol atınca mal gibi bakıyor. oyuna müdahaleleri hep yanlış ve hep geç. ünal başkan gel de bir daha kov şunu.
  • jimmy durmaz ne hocam? adam gibi atagin yok, kurdugun oyun yok, kafasini kaldiramayan ademi tutup emreyi almiyorsun yaptigin degisiklige bak. sorumlu sensin hocam, gitti puanlar.
  • çenesi kadar beyni çalışsa bu maçı rahat rahat kazanırdık. galatasaraya zarar veriyor yaptıklarıyla. takım ne oynuyor, ne yapmak istiyor belli değil. sistem oturtmak gibi bir amacı yok sanırım takıma. çıkıp takılın diyor sanki.
hesabın var mı? giriş yap