şükela:  tümü | bugün
  • son oynanan derbiden sonra görmüş olduğum çaresizliktir.
    taraftar formasını tamamen çıkarmış olarak yazıyorum.
    fatih terim türk futbol tarihinin gelmiş ,geçmiş ve belki de gelecek en önemli futbol figürüdür.
    oynanan derbi sonrasın da fatih terim yanlış verilmiş bir taç kararının arkasına sığınmaya çalışacak kadar çaresiz kalmıştır.
    maç 2-0 50 bin taraftarın var. herkes artık 4 mü olur 5 mi olur diye beklemekte ve zafer sarhoşluğu içerisindeyken futbolun futbol olmsının sebeblerinden ötürü maç 2-2 sona ermiş ve fatih terimin söyleyecek hiç bir şeyi kalmamıştır.
    sözün bittiği yere gelen terim kendine bir kurban seçmiş ve fırat aydınusu itin arka taraflarına sokma seçeneğini kullanarak bir nebze olsun okları kendi üzerinden başka yöne çevirmiştir.

edit: özali koçspor
  • kendisi tarafından itiraf edilmiştir.
    (bkz: what can i do sometimes)

peki ne oluyor da böyle oluyor? onun da cevabı fatih terim'den gelsin:
    (bkz: everything is something happened)
  • başlığı açan arkadaşın da belirttiği çaresizliktir.

bu öyle bir çaresizliktir ki, 2-0 yenildiği (bkz: 6 kasım 2018 schalke 04 galatasaray maçı) 'nın hemen sonrası, basın toplantısında maçı konuşmak yerine, uluslararası arenada, çoğunlukla alman gazetecilerin olduğu yerde, tamamen ülke spor gündemini ilgilendiren konuları, yarım saat boyunca çarpıtarak anlatmaktır.

öyle bir çaresizliktir ki, "bu ülkede playoff diye bir şey çıkardılar. son maçta playoffta 2 galatasarayli öldü. biz çıkıp bir şey dedik mi ?" diyerek taraftar ölümlerini kıyaslayacak kadar düşmektir.

öyle bir çaresizliktir ki, takımı korner olmayan poziyonla gol atmış olmasına karşın, yediğimiz gol öncesinde taç vermediler diye ağlamaktır.

aslında çaresizlik de değil, bildiğin şark kurnazlığıdır. yaşadığı başarısızlıkları gündem yaratarak örtme çabasıdır.
  • sadece gülüp geçtiğim çaresizlik, yazık bu adam ve ona tapan çaresiz müritlerine.
  • rezalet ötesi bir kadroya sahip olduğundan dolayı hissettiğine inandığım çaresizlik. kulübede oyuna etki edebilecek tek oyuncu yok, istediği oyunu oynatabilmek için kullanacağı bir forveti dahi yok. her şeye rağmen galatasaray'ın başarılı olacağına dair bir ihtimal veriyorsak bu da fatih terim sayesindedir.
  • hedef saptirmak adina yapilan klasik seyler. sasirmadik
  • sonuç olarak saldırganlık doğurmuş çaresizliktir.
  • sorulan soruya verilen doğru cevapları çaresizlik sanan zihniyet.
    (bkz: fatih terim düşmanlığı)
  • ya takımın şampiyonlar ligi'nde yine yeniden kaybetmiş çıkmışsın hâlâ ali koç bana şunu dedi.
    hem gündemi değiştirme çabasına hem de hâlâ o maçtan çıkamama durumuna sadece acıdım. gerçekten acıdım ama. şunun adı çaresizlik değil de nedir?