şükela:  tümü | bugün
 • mine kırıkkanat'ın bugünkü cumhuriyet gazetesinde yer alan ve fatih terim'in aile fertleri hakkında yazdığı yazıdır.

  --- spoiler ---
  fatih terim, başarı oranı en iyimser hesapla yarı yarıya “imparator”luk mesleğinde yıllarca galatasaray ve milli takım’dan beslendi. hem de ne beslenme! ama terim hanedanına besi yetmiyor...

  fulya terim, events adlı organizasyon şirketiyle kocasının çevresindeki milyarderlerin düğün dernek düzenlemelerinden sebepleniyor.

  küçük kız buse terim, babasının ününden nemalı “moda blogger”ı oldu. bebeğinin alt bezi dahil, kullandığı tüm eşya ve aksesuvar fotolarını sosyal medyada yayımlayarak marka reklamı yapıyor. kazancından ne kadar vergi veriyor doğrusu bilmek isterdim; çünkü bencileyin utanç verici bu çığırtkanlıktan, “post” (gönderi) başına 30 bin tl parsa topladığı iddia ediliyor. hatta bir ara milli takım’ı çığırtkanlığını yaptığı markalarla giydirdiği bile ileri sürüldü!

  buse’nin kocası volkan bahçekapı, futbol menajeri ahmet bulut’un ortağı. şirket, pek çok futbolcuya menajerlik hizmeti veriyor. bu futbolculardan bazıları, sebebi hikmeti fatih terim’den sorulan yeteneklerinden dolayı milli takım’a transfer edilince, büyük kulüpler tarafından kapışılıyorlar... ama ozan tufan ve ahmet çalık örneğinde görüldüğü gibi, pek de olağanüstü çıkmıyorlar. zarar yok, çünkü damat volkan bahçekapı, bu transferlerin parsasını tıkır tıkır topluyor.

  büyük kız merve’nin ne iş tuttuğunu bilmiyoruz. büyük damadın meşgalesini de bilmiyoruz. ama fatih terim’in alaçatı’da kebapçı basmasına neden olan restoran sahibinin, büyük damadın kız kardeşi olduğunu biliyoruz. sizin anlayacağınız, terim hanedanını doyurmak zor...
  --- spoiler ---