şükela:  tümü | bugün
  • https://twitter.com/…omtr/status/886297704028147712

agzim acik izledigim roportajda gecen cumle. sadece bu da degil, adam gordugum yerde de dovecegim, sizin araciliginizla soyluyorum, araya da adam koyup yalvariyor, bana yalvarmasin diyor.

simdi adamin tam bir gereksiz, comar oldugu ortada lakin, fatih terim, arda, emre, volkan, burak gibi adamlarin boyle baltayi tasa vurmalarina bayiliyorum.

oyle isinde gucunde egitimli sessiz sakin adamlari tehdit etmekle olmuyor iste bu isler. el yumrugu yemeyen kendi yumrugunu balyoz zannedermis. oyle dayagi yiyip kacarsiniz iste. son olarak da;

(bkz: yiyin birbirinizi ete para vermeyin)
  • adanalı adanalıya karşı.
    yüzevler sahibinin kaybedeceği bir şey yok lakin fatih terimin başta itibar olmak üzere en küçük bir hatası bi an da silinip yok olmasına sebep olabilir. kebapçı da bunun farkında. ancak bir mafya, mafyanın dilinden böyle anlar, karşılık verirdi.
  • (bkz: çivi çiviyi söker) fatih terim'in hakkından böyle bir adam gelecekti. öyle de olmuş sanırım. ayrıca söylemeden edemedim, medya ve halk arda turan'ı nasıl itin götüne soktuysa aynısını burda da yapmak gerekiyor. bir gereksizden kurtulduk ikincisi için de altın bir fırsat var elimizde. bu muhabbetten sonra da fatih terim'e bir şey olmazsa artık hiçbir zaman olmaz.

edit: görüntüleri bir daha izledim de, lan bu adam kesin fatih terim'in akrabası. böyle bir benzerlik olamaz. jestler, mimikler, konuşma tarzından tut da saçlarının açılma şekline kadar tam bir fatih terim. şaka gibi resmen.
  • sanki bu abi salliyor gibi geldi, fatih terim mekani basacak kadar yol yapip adama dalacak kadar gözü dönmüsse muhtemelen bu dayinin söyledigi gibi dayak yememistir.

konusmasinda önce tehdit etti diyor sonra birden kayboldu diyor, aa'ya yaptigi aciklamada da birbirimize yumruk attik diyor.

her söyledigini dogru kabul etsek bile fatih terim'i dövmus olamaz, eger dövecek durumda olsa 1,5 metre boyu olan 2 damadi ile mekana rahat rahat girip rahat rahat cikamaz.

zaten mac yeni basliyor diyerek hafiften dayagi kendisinin yediginin sinyalini vermis.
  • yeni bir abdullah uçmak ibrahim tatlıses ikilisi mi doğuyor acaba dedirten kebapçı söylemi.
  • şu yaşadığımız devir ne pis bir devirdir, onu yaşatan ne berbat bir nesildir*, dedirten saçma bir durumdur.

bu zorlama tanımdan sonra söyleyecek bir şey de yok ya, ulan ne günah işledim de bunlara maruz kaldım? çocuğumuzu bunlardan nasıl koruyacağız lan?