şükela:  tümü | bugün
  • süt dökmüş bir kedi gibi değil aslanlar gibi başarılı, türk futbol tarihinin en büyük teknik adamına yönelik çekememezlik, haset ve kıskançlık sebebiyle sarı lacivert veya siyah beyazlı taraftarların bir çoğunun hissettiği nefret /kin.
    akbaba sürüsü gibiler.
  • ekşi sözlükte çığır açmış vasiyettedir. geçen sene başarılı olduğunda, ligin ortasında gelip donk'u takıma monte edip büyük maç kazandırarak elde ettiği haklı şampiyonluk sırasında sus pus olanlar sus pus iken en ufak tökezlemesinde hakaretler yağdırmaya, aşağılamaya başlıyorlar. her seferinde bu laflarını afiyetle yeseler de bıkmıyorlar. milli takımın başındayken de böyleydi adamın en ufak hareketinde olay yarattılar. neden 3.5 milyon alıyor diyenler lucescu'nun maaşını konuşmaz, lucescu ile galibiyet yüzü göremeyiz yine konuşulmaz.

    bu ortamda cidden aşırı fatih terim kompleksi var ama sebebi belli 8 yılda 6 şampiyonluk gibi bir hegamonyaya tabiki sinir olacaklar. gerçekten adamın elindeki kadro tarihimizin en kötü 3 kadrosundan biriyken ona rağmen altyapıdan stoper oluşturdu. forvet takımın hücumumun en önemli kısmıyken siz nasıl organize ataklar bekleyebilirsiniz ki.

    siz hoca takılsa da onu gömsem diye beklerken, onun yeniden kalkıp başarılara ulaşmasını seyredeceksiniz. (şimdi bunun altına parator, pirlo filan yazan biri yine beğeni rekoru kırar ama ekşi sözlükten bağımsız hocanın çok seveni var merak etmeyin)
  • düşmanlığı hakeden kebapçı dayakcisi