şükela:  tümü | bugün
 • 24 aralık 2017 galatasaray-göztepe maçı gelmeden yani daha terim takımı başında maça çıkmadan hissedilen etkidir.

  fatih terim'in galatasaraya geri dönmesi hafta içi medya ve spor basınında çok geniş yer bulmuş, hatta attığı tivit türkiye'de en çok etkileşim alan tivit olmuştur. spor programları terim geldikten sonra raytingde bayram etti. galatasaray taraftları şampiyon olmuşcasına sevindi adeta rakip taraftarlar da sosyal medyada özellikle sözlükte fatih terim'e ve galatasaray'a bel altı bel üstü saldırdı.

  takip eden hafta sonu yani bugün şampiyonluk yolundaki rakiplerden beşiktaş yenilmiş fenerbahçe ise berabere kalmıştır.

  -ee ne var bunda? diyebilirsiniz. rutin lig maçları neticede. ancak sosyal medyayı taradığımız zaman şenol güneş'in artık istifa etmesi derin şekilde konuşuldu. fenerbahçe'liler ersun yanalın 6-7 hücum oyunculu baskılı atak oyununu örnek gösterek aykut kocamanı eleştirdiler.

  terim, geldiği gün ve ertesi gün kebabcı resimleri paylaşanlar, galatasaray şimdi bitti diye paylaşımlar yapanlar şimdi kendi hocalarını istifaya çağırıyor. beşitktaşı takım yapan adam şenol güneş'i istifaya çağırdılar o kadar yani.

  hafta içi terime yöneltilen küfürler, aşağılama tarzı saldırganlıklar şu anda diğer takımın hocalarına yöneltildi üstelik kendi taraftarları tarafından. 1 hafta önce herkes hocasından emin, 4 4'lük şampiyonluğa koşuyodu.

  terim etkisi işte bu. fatih terim'in gözle görülür biçimde sadece takımda ve camiada değil basında, rakiplerinde ve futbol kamuoyunda emsali olmayan bir ağırlığı var. öyle ki takımın başında ilk maça çıkmadan dahi rakiplerin iç işlerini karıştırdı.

  sizce tudor kovulmayıp takımın başında hala olsaydı, geçen hafta 5 gollü galibiyet alan şenol güneş bugün istifaya çağrılır mıydı?
 • kamusal mizahın şu ana kadar yaptığı en güzel videolardan biri olmuş.
  https://www.youtube.com/watch?v=n8s9n3z_s18