şükela:  tümü | bugün
 • bir an önce başlatılması gereken kampanya. amk galatasaray'ın imparator diye piyasaya sürdüğü adamın rezillikleri neden bizi etkiliyor ki? neden ben bu adam yüzünden milli takımımı izleyemiyorum arkadaş.

  adam galatasaray kongre üyesi, ceremesini ben çekiyorum. aynı şekilde beşiktaşlılarda yıldırım demiröreni geri çagırsın. başlarım yapacagınız işe sizin. ülke futbolunun anasını aglatan bu ikili geldikleri yere geri dönsünler.

  acil bu iki takım yönetimi bir özür metniyle beraber bu arkadaşları geri çagırsın.
 • desteklediğim kampanya. geri dönsün tekrar kovalım.
 • ne terim'in ne demirören'in görevi bırakması hiç bir şeyi değiştirmeyecektir. bu ikiliyi göreve getiren şike yolsuzluk işbirliği ülke futbolunu yönetmeye devam ettiği müddetçe futbol dünyasının sağlıklı bir yapıya kavuşması imkansızdır.

  türk futbolunu göksel gümüşdağ ve rıdvan dilmen'in organizatörlüğünde şike yolsuzluk işbirliği yönetmektedir. demirören, sırtını iktidara dayamış bu örgütlü yapı tarafından, fenerbahçe'nin küme düşürülmesini engellemek ve şikeyi hasır altı etmek için göreve getirilmiştir; fatih terim ise cas kararları sonrası zayıflayan bu cepheyi ayakta tutmak ve galatasaray'ı karıştırmak için.

  asıl ve sürekli başarı öncelikle siyasetin futboldan elini çekmesi ve de aziz yıldırım, göksel gümüşdağ ve rıdvan dilmen gibi isimlerin futbol dünyasından uzaklaştırılması ile sağlanabilir. futbol dünyasında özerklik, adalet ve liyakat tesis edilmediği müddetçe başarı gelmez.
 • (bkz: up up up)

  hemen dönsün.

  not: fb
 • çok güzel bir kampanya, ülke milli takımını kurtarmak adına, galatasaray bu fedakarlığı mutlaka yapmalıdır.

  unutulmamalı ki, taş yerinde ağırdır..

  not: tinerci
 • bunun olacağını bildigim için görüşümü önceden belirtmiştim. (bkz: #63398568)