şükela:  tümü | bugün
 • türkiye süper ligi'ndeki asla değişmeyen üstünlük.
 • kanatlılarda bugün birkez daha kendini göstermiştir. bir kaçını maddeler halinde belirtmek gerekirse,

  1-ffp nedeni ile dolambaçlı ama hukuka uygun olarak yapilan bazı transferlerin yine gündeme gelmesi ama mesela taylan icin konuşursak parasını alamadığını iddia eden gençlerbirliği'nin de taylan'i aynı şekilde alması, serdar aziz'in galatasaray'a para ödeyip bonservisini eline almasi ve fenerden imza parası alması, vedat muriq icin rizeye sponsorluk sözü verilmesi (ki bu açıkça ffp ihlalidir, etrafından dolasma değildir)

  2-koskoca federasyonun yabancı sınırı konusunda tek tutarlı işinin olmaması. hafta sonu terim'in yedi yerli ile oynadık artık konu kapanmış demesinden sonra kulüpler birliği'nin yabancı sayısını artırma teklifinin federasyonda kabul edilmesi. küme düşme kalkmayacak deyip kaldırdıktan sonra yabancı sayısı azalacak diye resmi açıklama yapıp artırmak sadece galatasaray'ın kadro yapılanmasına karşıdır. beni paronaya ile iliskilendireceklere gülüp geçiyorum. u hararetli/zorlu görüşmeler neden oldu sanıyorsunuz.

  3-kulüp başkanlarının teknik direktörlerinin neredeyse kendi takımlarından çok fatih hocanın konuşma ve hareketlerini takip edip ceza hukuku tahsili yapmış gibi hesaplamalar yapmaları. yahu insan kendini ancak bu kadar küçültebilir. bi dön aynaya bak senin başkanın, teknik direktörün ne ithamlar yapıyor çünkü ceza almıyor, ben bir kötülük seziyorum diyen hoca 5 maç alıyor 6 maç alıyor.

  4-geçen sene mustafa kapı üzerinden galatasaray'a etik ahlak dersi verip bu sene ofb'i linç etmeleri. bir de linç icin ortaya atıp ya biz linc edin demedik demeleri tam kabarelik.

  bu maddeler daha uzar gider. ortada yadsınamaz bir başarı ve onu kıskanan bir kanatlı familyası gerçeği mevcut. ondan bu kadar korkmaları. korkmayın la! kanatlılardan sadece tavuk severiz.
 • şu şekilde söylenişi bağımlılık yaratan bir üstünlük.