şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • bugun ali sami yen de yani terimin zirve yaptıgı mabedinde yankılanmasının terim acısından çok acı oldugunu düşündügüm nida.artık sorgulama vakti bişeyleri be terim.ders alma ders verme olabilir mesela
  • olmayacak duaya amin demektir. hepimiz biliriz ki fatih terim ders almaz; ders verir.

benzer şekilde, istifa etmez, milli takımı kovar. belki bu sayede milil takım da kendisine adam gibi bir hoca bulur.
  • bırakın herşeyi maçı ali sami yen de oynatma kararı bile seyircilerin son dakikalarda yaptığı tespiti haklı çıkarmaktadır.
    birisi çıkıp artık kral çıplak demeli kardeşim. bunu dile getirenler herhangi bir ülkenin marşı söylenirken yuhhhhh çekip ıslık çalarak cahilliğini fışkıran bir ülkenin taraftarları bile olsa sanırım kralın çıplaklığı su götürmez bir gerçek.
  • fatih terim'in hayatında ilk defa duyduğunu iddia ettiği cümle. http://www.hurriyet.com.tr/…07.asp?gid=211&sz=81957 yıllardan beri ilk defa sesimi duyabildi. o kadar mesudum ki.
  • 17 ekim 2007 turkiye yunanistan maci esnasında imparator fatih terim tezahüratları ile aynı anda söylenen slogan.
  • hemen, şimdi, bu akşam gerçekleşmesi gereken hadise.

yılda 4 milyon lira maaş alıp bu kadar işinde başarısız olup o koltukta kalmayı nasıl onuruna yedirir bir insan?

moda blogu falan aç, ama bu gece acil istifa et. senin maaşını vergilerimle ben vermek istemiyorum. nokta.
  • boş söz.

gs hamza'yla daha dün 3 senelik sözleşme yenilemiş. nerde bırakıyor. en az üç sene daha görevinin başında. ha önümüzdeki sezon olur bir mucize , gs sallanır_ hamza çöker , galatasaray'a bir kurtarıcı lazım olur o zaman bi daha deneyin.
  • yüzsüzlerin temennisi.

yo dostum yo.

istifa için öncelikle işe şike yapan fb, bjk gibi takımları küme düşürmeme adına göreve atanan tüpçüden başlayacaksın.

yer mi?
  • bir kaç senede bir yenilenen entry. biz de bilgisiz insanı yetkili yapan davar çok oldukça bu entry daha çok yukarılara çıkar