• giderse bir daha geri gelmez emekli olur
  • averajla düşme hattının üzerinde kalan takım taraftarının tezahüratı.
  • puan kayıpları sonrası herkes söyler. kazanırken söyleyeyim de bir anlamı olsun.

tanım: bursaspor galibiyetinden sonra sözlük'e yazan galatasaraylı profilini görünce muhtemelen sezon sonunda sözlük'te göreceğimiz söylem.
  • kurnaz hoca.

işlerin istediği gibi gitmeyeceğini anladığı an basar istifayı. kendi lehine kurulu bir düzen yoksa mücadele edemez.

kapasitesi desteklenmek üzerine kuruludur.
  • neden işinin zor olduğunu anlamadım. elinde şampiyon olan bir kadro var. buna yeni oyuncularda eklenecek. taraftar arkasında. geçen sene küme düşmeyi son 2 haftada garantileyen takımın taraftarları 2 oyuncu transfer edince niye bu kadar gaza geldiler anlamadım. şu 2 haftada mutlu oldukları olaylara bakınca gerçekten üzülüyorum. çok çabuk gaza geliyorsunuz. neyse yolunacak çok kaz var. yolacaklar için ideal taraftar profili.
  • yok yok terim istifa etmiyor genelde.. klüp başkanı terimden baskın olur ve terim'in biat sistemine uymaz ise. terim antrenmanda iken kovuluyor yani başkan sen kimsin ki başkana racon kesiyorsun mesajı veriyor.

(bkz: ünal aysal)

3-5 defa bu şekilde oldu. 2-3 defa daha kovulur acele etmeyin.pasif başkan gelince terim tekrar geliyor.

(bkz: kısır döngü)

an itibari ile içeride terim sefir.

(bkz: susurluksaray)
    (bkz: galata vadisi pusu)
    (bkz: galata vadisi fetö)
  • fenerbahçeli troll sloganı.
  • kuşların ödünü nasıl da kopartıyor fatih terim. trajikomik bir durum bu.
  • fatih terim artık nasıl korku salıyorsa fenerbahçeli trollerin twitter'da yaptığı etikettir. fatih terim gitsin de kurturalım yoksa gün yüzü göremeyeceğiz diye düşünüyorlar.
hesabın var mı? giriş yap