şükela:  tümü | bugün
 • üst edit 2:karagümrük galatasaray maçında çalınan penaltı ve var olarak devreye girip iptal etmeyen genç hakem zorbay küçük'e selam olsun. anlattığım meseleleri tescilledi.

  üst edit: olanı kaynaklarıyla söyledik diye haysiyetimize kadar entry giren yazarlar olmuş. moderasyon umuyorum görecektir.

  serdar ali çelikler'in 8 aralık 2020 tarihli köşe yazısında mhk başkanı serdar tatlı'ya 10 soru sordu.bu sorulardan bir tanesi de fatih terim ve mustafa kamil abitoğlu ile ilgiliydi.

  soru:
  kurumunuzda görevli isimlerden mustafa kamil abitoğlu, fatih terim'e ne mesajı atmıştır?

  bu köşe yazısı üzerine futbol camiasında zaten başlamış olan söylentiler giderek artmaya başladı. neydi bu söylentiler;

  fatih terim'in "bizim var incelemeleri genelde sağlık taraması gibi oluyor, öyle tarıyorlar bizim golleri. oyuncumuzun profesyonellikten uzaktan yakından ilgisi olmayan bir hareketti. kırmızı kart bize oldu mu rahat çıkar tabii bunlar" ifadesi sonrası bb erzurumspor maçında ki babel, ibrahim akdağ pozisyonundan başlayarak var'ın galatasaray lehine hatalar yapması.

  fatih terim'in "hakemler hata yapabilir, itirazım yok. genç arkadaşlarımızın da bu arenada düdük çalmasından yanayım." açıklamasının ardından galatasaray maçlarına genç hakemlerin atanması ve galatasaray'ın bu periyotta toparlanarak zirve yarışına ortak olması.

  fatih terim var dedi, galatasaray maçlarında var incelemeleri azaldı. genç hakem dedi, galatasaray maçlarına genç hakemler atanmaya başladı. sanki mhk fatih terim'i dinliyor gibiydi ve tam bu gündemde serdar ali çelikler bu soruyu sordu.

  olur mu böyle iş diye düşünürken biz. dün akşam mhk başkanı serdar tatlı tarafından dolaylı bir yolla fatih terim ile mhk üyesi mustafa kamil abitoğlu'nun mesajlaştıkları bunun normal bir eylem olduğu vurgulanarak tescillendi.

  o açıklamalar.

  geçtiğimiz sene zorlu sezonu diyen fatih terim, bu sezonu kendi adına sms sezonu olarak ilan etmiştir. hepimize hayırlı uğurlu olsun.

  not: okuyorsa kendisinden ricamız fenerbahçe maçlarına ali palabıyık'ın atanmaması noktasında, bir sms atabilirse güzel olur.
 • geçen sene zorlu zorlu diye inliye inleye götürmeye çalışanlar, bu sene direk sms üzerinden götürmeye çalışıyorlar
 • tv'den verdiğim mesajları aldınız mı, diye kontrol ediyordur.

  (bkz: mail attıktan sonra haber vermek)
 • başka ülkede yaşansa fatih terim şuan ağlıyor olurdu fakat şuan türkiye'de evinde kahvaltı yapıyor ve kahkahalar atıyor.
  türk futbolunun bitişi olan sezon.
 • tepeden tırnağa bütün mhk’sından tff’sine fenerli olan , istedikleri gibi at koşturup , daha hakemlerin futbolcularına kart vermeye korktuğu , penaltı çalmaya korktuğu , parayla bütün medyada canının istediği algıyı oluşturabilen bir başkanları varken , başarısızlık başlayınca ve o sene bu sene olmayınca yine sağa sola saldırmalar başlamıştır . hayırlı olsun. serdar ali çeliker’de fanatiklikten gözü dönmüş bir arkadaştır . aynı rıdvan gibi ...

  edit: özelden anama, bacıma , hatta doğmamış çocuğuma dahi küfür edecek kadar küçülmüş fenerbahçeli şahısların var olduğuna şahit oldum .
 • bu sikecilerde iftiranin boyutunu iyice abarttilar. en fazla "uyudun mu?" diye mesaj atmistir.
 • -kamil kardeşim, sen de var mısın?
  -hocam meşazını aldım. güçlü bir cincon için ben de evet diyorum.
 • ooo kavgacı, kulisçi, sahte bildiri düzenleyici, hakemleri tehdit edici yalı çocuğu ali koç'un toplama takımı bayır aşağı gitmeye başlayınca algı çalışmaları başlamış.

  bunu yapanın da koç'un paralı hizmetçisi serdar ali çelikler olması şaşırtmıyor tabi. atılan mesajlar hakkında bir bilgisi varsa sorumlu bir gazeteci olarak kendisi açıklasın. "öyle bir duyum var" yazıp en alta "fatih terim bu sezonu kendi adına sms sezonu olarak ilan etmiştir. hepimize hayırlı uğurlu olsun" diyerek bir bok bilmediği konuda aklınca hüküm vermeye çalışmak anca bunun gibi medya süprüntülerine yakışırdı.

  tv'de ahmet çakar, rıdvan dilmen, gazetede serdar ali çelikler, emre bol bilmem ne. hepsini toplasan çeyrek haberci etmeyecek zibidiler. taşıdıkları renge yakışıyorlar gerçi..
 • düşünsenize mustafa kamil abitoğlu, erol bulut'a mesaj atıyor ve mhk başkanı da bunu yalanlamıyor. bu açığa çıktığında basında yazılacakları bir düşünün. a spor'da konuşulacakları hayal edin.

  ali koç, tff başkanı ile görüştü diye adamlar kıyameti kopardı. günlerce, aylarca ağladılar yetmedi utanmadan tivit attılar, ki daha önce de diğer kulüp başkanları görüşmüştü. bunlar böyle yüzsüz bir camia.

  eskiden mehmet ağar sezonu, haluk ulusoy sezonları meşhurdu artık olayı bir sms'e kadar düşürmüşler.

  himmetçi editi: ''tepeden tırnağa bütün mhk’sından tff’sine fenerli olan , istedikleri gibi at koşturup , daha hakemlerin futbolcularına kart vermeye korktuğu , penaltı çalmaya korktuğu...'' demiş gs'li bir yazar.

  daha hakemlerin futbolcularına kart vermeye korktuğu; galatasaray 2 kırmızı kart görmüş, fenerbahçe 4 kırmızı kart görmüş.

  penaltı çalmaya korktuğu; fenerbahçe aleyhine 5 penaltı çalınmış, galatasaray aleyhine 2 penaltı çalınmış.

  ahlakı olan bir insan bu cümleleri kurmaya utanır. gerçi bunlarda ahlak ne gezer!
 • hande sumertas ve marcao'dan aradığınız algıyı bulamadınız sanirim.

  kabul edin beş para etmez bir futbol oynuyorsunuz, üstüne üstlük hepi topu üç sezon süper lig tecrübesi olan teknik direktörünüz var. istediğiniz kadar algı yaratmak için çabalayın olmayacak kanatlı kardeşlerim.