şükela:  tümü | bugün
  • içinde bulunduğum topluluk.

kimse kusura bakmasın inanılmaz antipatik ve itici geliyorlar.

şimdi istatistikçiler başlarlar nası galatasaraylısın şu kadar kupa kazandırdı diğeri bu kadar para kazandırdı geyiğine ne alaka amk sevmek için başarı ve para diye bi şart mı var mı?
  • adamdır...
  • kadın da olabilir.
  • homofobik de olmasi olasi.
  • +1 ile içlerinde bulunduğum topluluk. ikisi de yararlı olmuşlardır belki kendi klasmanlarında en iyilerdir ama verdikleri yarar kadar zararları da var. özellikle egoları ve egolarından kaynaklanan sıkıntılar.
  • büyük bir kısmı sahadayken seviyor,ekrandayken sevmiyordur.(maç haricinde)
    biri saçma sapan ego patlaması yaşar,kompleksten ölür,diğeri yarım aklıyla ya devlet meselesi konuşur,ya duyar kasar,ya din dersi verir,ya acaip ses tonu ve aptal gülümsemesiyle salak salak espri yapar
  • benimde içinde bulunduğum grup, topluluk her neyse!..

kimse babasının hayrına top oynamıyor veya takımı çalıştırmıyor. bir takımda profesyonel olarak oynuyor veya takımı çalıştırıyorsan başarılı olmak zorundasın, aldığın paranın hakkını vermek zorundasın.

ne kadar başarılı olursan ol! kendini takımdan, camiadan buyük ve üstün görmeyeceksin. fatih terimi fazlaca sevmiyorum her ne kadar hemşehrim de olsa.
  • bos beles konusan galatasaraylidir. muhtemelen ligin son maçinda statta olan 5000 kisiden birisi de degildir. skor taraftaridir birçok cimbomlu gibi. burda bikbik öterler. teknik adamlari hakemi baskiladigi, "onu çekme bunu çek dedigi" zaman ise överler ve arkasinda dururlar. arda'nin bu sene gelmesi için göt verecek cimbomlu vardir be. dile kolay amk, zirve ile aranda 28 puan var. bu sene çok acikti galatasaray taraftari. doyurmanin tek yolu da terim ve arda'dan geciyor.
  • (bkz: ben)

ikisini de sevmem de arda turan ne amk? aziz yıldırım'ın daha fazla katkısı olmuştur.
  • zorla degil ya; sevmiyorum ikisini de..
    mafyoz mafyoz tipler
    emre colak
    emre belozoglu
    volkan demirel
    caner erkin
    volkan sen
    listenin diger degismez uyeleri