• adamdır...
  • homofobik de olmasi olasi.
  • büyük bir kısmı sahadayken seviyor,ekrandayken sevmiyordur.(maç haricinde)
    biri saçma sapan ego patlaması yaşar,kompleksten ölür,diğeri yarım aklıyla ya devlet meselesi konuşur,ya duyar kasar,ya din dersi verir,ya acaip ses tonu ve aptal gülümsemesiyle salak salak espri yapar
  • benimde içinde bulunduğum grup, topluluk her neyse!..

kimse babasının hayrına top oynamıyor veya takımı çalıştırmıyor. bir takımda profesyonel olarak oynuyor veya takımı çalıştırıyorsan başarılı olmak zorundasın, aldığın paranın hakkını vermek zorundasın.

ne kadar başarılı olursan ol! kendini takımdan, camiadan buyük ve üstün görmeyeceksin. fatih terimi fazlaca sevmiyorum her ne kadar hemşehrim de olsa.
  • zorla degil ya; sevmiyorum ikisini de..
    mafyoz mafyoz tipler
    emre colak
    emre belozoglu
    volkan demirel
    caner erkin
    volkan sen
    listenin diger degismez uyeleri
  • her gün sabah gazetesi okuyup tüm gün atv izlemiyordur.
  • en itici yönü haftada 8 gün, günde 10 öğün bu düşüncemi dile getirmezsem ölecem hastalığına yakalanmış olmasıdır. tamam kardeşim sevmezsen sevme. ne yapalım madalya mı takalım anasını satayım durmadan dile getiriyosun.
  • bu ikiliyi sevmeyen emre belezoğlu ve benzerlerinide sevmiyordur.
  • işte o benim. sevmeme demeyelim ama ilk entryde tanımlandığı gibi her ikisini de itici buluyorum.
  • fatih terim galatasaray'a geldikten sonra galatasaray sempatizanlığını bırakmış biri olarak söylüyorum; arda turan çok yapmacık bir bebe.
hesabın var mı? giriş yap