şükela:  tümü | bugün
 • 2017- 2018 11. hafta sonu 26 puan alan igor tudor'un bu sezon 11. hafta sonu itibariyle 20 puan toplayan fatih terim'e fark attığı karşılaştırma.
 • tudor güzellemeleri yapanları görünce aklıma gelen başlık. bir galatasaray tarafları olarak nacizane değerlendirmem.
  ön bilgi: bu karşılaştırmayı aslen yapmak zorunda kalmak bile fatih terim'in kariyerine saygısızlıktır.
  1- tudor'a çok iyi bir kadro yapılanma imkanı verildi. terim'e ise sen bizim evlatsın para yok idare et işte dediler.
  2-tudor sezona full kadro iyi başladı. eksikler olmaya başlayınca sürekli düşüş başladı. terim kalan kadro daha da eksilmesine rağmen şampiyon oldu.
  3- her galatasaray taraftarı biliyor ki tudor kalsaydı gs ligi 3-4 aralığında bitirecekti. terim şampiyon yaptı.
  4- birisi çıkar neden yenildiniz sorusuna "rakip 2 attı biz bir attık ehi ehi" diye cevap verirken diğeri neden gençlere yenildiniz sorusuna "gece uyuyamadım. taraftara verebilecek cevabımız yok" der.
  5-bjk-fb ve diğer taraftarlar tudor görevdeyken "kalsın lan, gelişir lan, kalsın oğlum." gibi laflar söyler. aynı taraftarlar "terim gitsin, ego mego pirlo"der. çünkü bu taraftarlar çok iyi niyetlidir. tüm düşünceleri galatasaray'ın başarı ve geleceğidir. ha bir başka başlıkta galatasaray taraftarına ana avrat söverler ama hep iyi niyetlerinden. kimin daha korkutucu olduğunu bu sayede görürsünüz.
  6-biri stajyer ise biri hocadır. belki gelişir hocayı geçer bir gün stajyer ama galatasaray stajyer yetiştirme yeri değildir.
  uyarlamam bu kadar. ortak görüş de çıkar reddeden de. saygı duyarım.
 • saçma karşılaşma ikiside birbirinden kötü