şükela:  tümü | bugün
 • son zamanlarin buyuk rakiplerinin kiyaslamasi. birini galatasaray taraftari seviyor, digerini sevmiyor sanirim bugunlerde. hatta su konusuluyor

  (bkz: ünal aysal'ın fatih terim'i bitirme planı)
 • seksilikte fatih terim'in ellere vereceği karşılaştırma. are you ready?

  not: evet, düşündüğün.
 • ayın elemanı ile dünün elemanının karşılaştırması.

  uzun vadede küçük bir kar topunun çığa, küçük bir kıvılcımın yangına dönüşmesine vesile olacak olan olayları yaratacak karşılaştırmadır aynı zamanda.
 • birinin gölgesinin bile, diğerini bitirmeye yeteceği karşılaştırma.

  (bkz: guess who)
 • geçen sezon başında asla vs olarak verilemeyecek ikili iken şimdi sonucu beklenen kapışmadır.hangisi daha haklı hangisi daha galatasaraylı bilinmez ama bence bu derin devlet gibi su altından sopa gösteren liselilerin işidir.
 • sinsilikte ünal aysal'ın perfect k.o yapacağı versus.ama gazeteci azarlama,magandalık konularında aynı durum fatih lehine.
 • saçma kıyaslama.

  birisi teknik direktör olarak çok başarılı, diğeri kulüp başkanı olarak.

  ikisini yan yana görmekten çok büyük keyif alıyoruz. karşı karşıya değil.
 • artık sona gelinen mücadele. onlar tepişirken ezilen galatasaray oluyor ne yazık ki. umarım hayırlı bir şekilde sonlanır ama bana pek öyle gelmiyor açıkçası.

  ünal aysal bugün basın toplantısında fena salladı fatih terim'e. "2 yıllık sözleşme önerdik, hoca kabul etmedi" dedi. ipleri koparmış gibi bir izlenim bıraktı. diğer yandan fatih terim'e yakın isimler an itibariyle twitter'dan aysal ve yönetime öfke kusuyorlar.

  camiayı çok iyi bilen aziz üstel gibi isimler ise yine twitter'dan "hoca ile başkan cilveleşiyor. hoca galatasaray'ı bırakıp gitmez" diyor.

  gelecek 48 saat çok şeylere gebe sözlük.
 • bu kadar mı zordu işleri aile içinde halletmek, bu kadar mı zor alttan almak. neredeyse tarihimizin en kara günlerinden çıkaran ikilinin ego çatışmalarına bak, basın yoluyla birbirlerine mesajlar. daha 3-4 yıl önce mustafa sarplara, barış özbeklere, servet çetinlere, serdar özkanlara maruz bırakılmış camiada, şu an sneijder'in performansı eleştiriliyor. böyle bir takım yaratılmışken ego çatışmaları derken galatasaray'ı düşmanlarının yapamayacağı şekilde yaralıyorsunuz.

  yavşak medyanın arayıp da bulamadığı, hayalini kuramayacağı malzemeyi adamlara veriyorsunuz. rakiplerin şikeden avrupa'ya gidememiş, birisi daha bir sene gidemeyecek, diğer rakibin stadla, maddi konularla boğuşurken, onlar karışmıyor da siz hem de başkan ve teknik direktör olarak karıştırıyorsunuz.

  başkan da, hoca da taraftarın canı ciğeri, ikisi de çok seviliyor. taraftarı aralarında seçim yapacak noktaya getirmesinler, böyle bir seçim sonucunda kaybeden galatasaray olacağı için, taraftar ikisini de affetmez. ne kadar büyük isimler de olsa, herkes gelir geçer, aslolan galatasaray'dır.