• adam uc maddeden sevk yemis, yetmemis ertesi gun tekrar sevk edilmis. sevk edildigi her bir madde 3-7 mac arasi ceza ongoruyor, 7 maci begenmeyenler var. kardes sana gore hakem iyi mac yonetmemis olabilir, kufur edersen boyle oturturlar gotunun ustune. tehdit edersen yapistirirlar 7 maci. aciklamalarinda don carleoneyim ben havalarina girersen sana reddedemeyecegin bir iyilik yaparlar boyle.

simdi jest ve mimiklere devam. hakkaniyete yakin ama dusuk cezadir.
  • ya bak işte bazı fanatikler şenol güneş'i örnek gösteriyor , yaw arkadaş caner erkin için bir gece de kural değiştirip adama 6 maç ceza verdiler , hani belhanda'nın cezası ? çok hakkı savunacaksanız bunları da konuşun, soldado - belhanda mücadelesinde olayı başlatan belhanda'yı herkes es geçti, konuşun bunları da .
  • terim'in devreyi kapattığını gösterir
  • "ya ne vereceklerdi? 1 kg baklava mı?" dediğimdir.
  • bir fenerbahçeli olarak söylüyorum: net fazla bir cezadır.
    belhanda'nın cezasını fatih'e ittirmişler galiba
  • açılımı fırat aydunus'a maç sonunda söylediklerinden 2 maç, maç sonrası basın toplantısında söylediklerinden 2 maç, shalke maçı sonrasında söylediklerinden 3 maç olmak üzere toplamda 7 cezadır. sadece tek harekete verilmiş bir ceza değildir.

not: rakamlar sallamasyondur ancak 1 haftadır hakemler ve federasyon hakkında sallayan birine ceza gelmeyeceğini sanmak saçmalıktır.

edit : daha shalke maçında söyledikleri bu cezaya dahil değilmiş. 3 hafta da ona geldi ceza.
  • adam türkiye tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı teknik adamı, kupalardan falan bahsetmiyorum açın istatistiklere bakın. bütün bu gürültü ondan kopuyor gerisi hikaye. şimdi ali koç'un başkanlığa gelmesiyle fenerbahçe'nin küme düşme hattına girdiği unutuldu herkes galatasaray'ı ve fatih terim'i konuşuyor. galatasaray bu rezil kadroyla hiç transfer yapmadan takımın yarısı sakat olduğu halde şampiyonluğa oynuyor diye zoruna gidiyor herkesin. hakemleri soyunma odasına kitleyen takımın taraftarları bile fatih terim şöyle böyle diyorlar. fatih terim kabadayıymış, başkanlık seçiminde aziz yıldırım'a "topunuz gelin" diye bağırdığında hüloğğğ sesleri geliyordu mavi gözlü devrimcinin taraftarlarından. fatih terim bu cezayı hak etmedi, hakem hata yapıyor takımınız gol yiyor siz de gidip hakkımı helal etmedim, emeğimizi çalıyorsunuz diyorsunuz, bundan daha doğal bir şey olamaz. hakemler bok gibi maç yönetti, yaptıkları hatalar doğrudan skora etki etti. terim fazla tepki gösterdiyse 1 maç ceza verirsin geri kalan kavgayla terim'in bir alakası yok zaten. tabii tff de tazminatın intikamını almaya çalışıyor. tazminat terim'in sonuna kadar hakkı almadıysa da bir tek kuruş bırakmaması gerekir. o tazminatın da görevi kötüye kullanan tff yöneticilerinden alınıp hazineye aktarılması gerekiyor.
  • ülke futbolu adına temiz kibirsiz güzel yedi hafta az ama allah bereket versin.
  • karar verilmiş fatih terimli galatasarayın bu sene kellesi alınacak.zannediyorum gecen seneki basaksehir galibiyetimizin son dakikalarındakı "mustafa kemal'in askerleriyiz"sloganı cok dokunmus olmali ki bu sene basaksehir sampiyon yapılacak belli.hakem kararlarına,finansal krizde eklenince sakatlıklar,dar bir kadro derken,cezalarda ardi ardına saplanıyor.hem ndiayeye hemde donka ceza yağıyor.fernandonun sakatlıgında olması ilginc.fatih terime 7 mac ceza veriliyor ki fatih kapi disari edilsin kovulsun isteniyor.galatasarayin önü asıl unal aysal-fatih terim doneminde kesildi.göt karistiran medya ve tff sayesinde fatih terim milli takımı almak zorunda birakılmiş ardından gs den kovulmustu.fatih terimi vatan millet meselesi deyip milli takımın başına getirenler sonrasında fatih terimi ilk fırsatta kovmuşlardı.amaç arayı açan birkaç sene icinde sampiyonlar ligini dahi alabilecek drogbalı,sneijderli,melo lu gsnın önünü kesmekti.bizim ülkede hiçbir takım başarıli olamaz.böyle boktan federasyon olduktan sonra avrupada ancak böyle nal toplarız.
hesabın var mı? giriş yap