şükela:  tümü | bugün
 • ilgili haber
  --- spoiler ---

  istanbul 17. iş mahkemesine sözleşmesinin süresinden önce feshedildiği iddiasıyla 12 milyon 950 liralık tazminat ödenmesi talebiyle dava açan ve mahkemenin tff tarafından 9 milyon 324 bin lira ödenmesini kararlaştırdığı terim, avukatı rezan epözdemir aracılığıyla tazminat miktarın az olduğu iddiasıyla istanbul bölge adliye mahkemesi'ne (istinaf) süre tutum dilekçesi sundu.

  --- spoiler ---

  galatasaraylı arkadaşlar savunacak mı bu durumu merak ediyorum.

  edit : eski parayla 9 trilyon 324 milyar. söylerken bile insanın gözü doyuyor.

  edit 2 : madem galatasaray'dan sembolik olarak 1.905 tl alıyor, tazminat olarak da tff'den sembolik olarak 1.923 tl talep etsin.

  ne idüğü belirsiz biri içindeki pisliği kusarcasına aşağıda küfürler etmiş. kendisine iade ediyorum

  edit 3 : samet aybaba da zamanında beşiktaş'tan gönderildiğinde alacaklarından yeni kulüp bulunca vazgeçmişti. yani boşta kaldığı sürenin karşılığını talep etmişti.

  bir de şurdan bakalım;

  fatih terim galatasaray'dan gönderilseydi tazminat talep eder miydi? etseydi, adamın hakkı der miydiniz?

  aynısını aykut kocaman veya şenol güneş yapsa böyle anlayışla karşılar mıydınız?
 • "türk futbolunu iliklerine kadar sömürmek."

  bir de;
  https://tr.sputniknews.com/…-futbol-nasil-oynanmaz/
 • memlekette bu kadar fazla futbol fanatiği keriz varken fatih terim gibi şark kurnazlarının bunları doğrudan ya da dolaylı yollardan düdüklemesinde şaşılacak ne var?
 • embesil bir haber, embesil bir ekşici, embesil bir cahil, konu saptırma.

  yarrak kafalıya sormak lazım, bir kararı temyiz edince miktarı az bulmuş mu oluyorsun? diyelim biri gelip ağzını sikti senin, mahkeme de 30.000 tl verdi tazminat, sen temyiz edince 30.000 bana yetmez, ağzımı sikmek daha değerli mi demiş oluyorsun?

  ulan tüpçü ve tayfası sözleşme ihlali yapmış, herkes sizin gibi kaderci köpek değil "allah razı olsun bu da yeter" desin. ülke sizin bu kaderciliğiniz yüzünden bu hale geldi. adam yasal hakkını kullandığı için sorun olmuş lan ülkede.

  bu terimci teröristler de ayrı kafa, onların da allah ayrı belasını versin.

  bu kadar salak bu ülkeye fazla yemin ederim.
 • not : beşiktaş

  gs'lilerin savunmasını gerektirecek bir durum göremiyorum ben burada. işçi- işveren arasında işveren tarafından haksız fesih söz konusu. olaya isimlerden ziyade bu yönüyle bakın. hakkaniyet indirimi çok fazla yapılmış. iş davalarında hakkaniyet indirimi genelde % 30 yapılırdı eskiden. tff'ye bak nasıl sözleşme yapmış diyeceğinize gs'liler nasıl savunacak diyorsunuz. napsın adam sözleşmeden doğan hakkını istemesin mi?
 • 2 milyon eur bile degil.

  az tabi.

  let the linc begin.

  not: gs spor
 • galatasaraylıların savunmasını gerektirecek ne var bunda? sözleşmeyi galatasaraylılar ile mi yaptı? sözleşmeyi yapan tff’den hesap sormak yerine galatasaraylılardan hesap soruyor amk fenerlisi.

  tanım: helali hoş olsun imparatorum. inşallah yeni gelecek hükümet sayesinde adalet tescil edilince tüpçüye hesabını sorarlar.
 • fatih terim iyi bir insandır/teknik direktördür veya kötüdür umrumda değil. ama sözleşmesinde bu fesih maddesi varsa ve 12 milyon 950 bin lira ise bu meblağ, bunu istemeye hakkı vardır. futbol federsayonu ile arasındaki bir durum da galatasaray kulüp veya taraftarını zerre ilgilendirmez. tam tersine tff neden böyle bir fesih maddesi var ise ödemesi gerekeni ödemeyip kaçıyor?
 • o şemsiye federasyona girdimi bir kez sonuna kadar açılacak, ha federasyonun parası kimin diye sorarsanız o zaman federasyonun başındaki kafasına göre kovmayacak, kovuyorsa kendi verecek.
 • buna diyecek bir lafım yok tazminatı alabilir. ancak sonra gs de bedava hocalık yapıyor goygoyu yapmayacaksınız. samimiyetsizsiniz.