şükela:  tümü | bugün
 • konuşma fetullah belgeseli için değil, feto ile alakası olmayan onlarca kişinin katıldığı bir ödül töreninde yapılmıştır.

  (bkz: nasıl iftiracı bir orospu çocuğu oldum)

  link

  (#92331425) muhataplarımız şu kalitede insanlar takımdaşlarım. cevap vermeyin, değmez. ölü taklidi yapın.
 • videonun geniş halinde fatih terim'den sonra barış manço çıkıyor arkadaşlar. yorum sizin. fethullah gülen ile tokalaşıyor da aynı videoda.

  barış manço'yu çok severim, fetöcü olmayacağı da herkesin malumu. mesajım yanlış anlaşılmasın.

  bir galatasaraylı olarak fatih terim'in savunulmayacak bir sürü yanını sayabilirim fakat fetöcülüğün bunlardan biri olduğunu düşünmüyorum.
 • konu umrumda değil ama bazı yazarların bir dönem herkes fetöcüydü argümanına siktirin gidin diyorum uğur mumcu aziz nesin necip hablemitoğlu yeter sanırım herkesin fetöcü olmadığına kanıt. kendi geçmişiniz pis diye milleti de kendiniz gibi görmeyi bırakın. kandırılmış olabilirsiniz normaldir ama bu ülkede milyonlarca kanmayan vardı.
 • videonun başında rte de görünmekte.
 • fatih terim'in dava açıp, alexandrette denen yazarı sürüm sürüm süründürmesini dilediğim videodur. fatih terim'den sonra barış manço çıkıyor lan, insan utanır ülkenin barış abisine böyle bir leke atmaya. yarın hande hanım'a bizzat mail atacağım. sevgiler. çocuk esirgeme kurumuna bizim de bir katkımız bulunsun.
 • bir zamanlar herkes fötücüydü diye cümleye başlayanlara bir sözüm var, herkesi kendiniz gibi oynak ve dönek sanmayın. boş biat işlerine inanmayan binlerce hatta milyonlarca insan var bu ülkede. bir zamanlar herkes fötücü değildi, sadece siz fötücüydünüz ve bizi de kendiniz gibi sanıyorsunuz. fettullahın hain olduğunu, kıblenin pensilvanyada olmadığını 15 temmuzdan önce de söylüyorduk.

  t. gs teknik direktörünün yaptığı boş bir konuşma.
 • turkiye’de feto sorusturmasi acilmayan 2 kurum var.

  1-tff
  2-mhk

  1996-2000 yillari arasinda fetonun yeni yeni guclenmeye basladigi ve o zamanlar geseli topcularla cekilen videosu da ortaya cikmisti zaten. her sey ortada. daha ne kadar inkar edilecek. nasil bi lobidir ki bu ne basinda yer aliyor ne spor programlarinda konusuluyor.
 • fetö'nün organizasyonu olan gazeciler ve yazarlar vakfinin da odul gecesine ait görüntüleri olduğu vidyo. herkes ordaymis arkadaş! bütün ülke olarak bogazimiza kadar fetö' ye batmisiz. mujdat gezen, dib eski başkanı mehmet nuri yılmaz, barış manco vsvsvsvvsvs.
 • kaçak, firari, terörist olmaktan hüküm giyinmiş eski futbolcu ve üyelerini, üyelikten dahi atmaktan imtina eden, üyelikten ilk etapta atmayıp da; daha sonrasında kamuoyu baskısı ile "zorla" atmak durumunda kalan bir kulübün teknik direktörcüğünün video görüntüleridir.

  bu teknik direktörcüğün eski futbolcuları, o 4 sene üst üste şampiyon olduk bilmem ne zırvalarının bizlere yutturulduğu dönemlerdeki futbolcularından bir kısmı şu an hocacıklarının bulunduğu lokasyonda ikamet etmekte. dikkatinizi celbederim.

  edit: ayrıca bu bahsettiğim terör örgütü lideri olan hoca görünümlü meczup, bilindiği gibi "dualar ve himmetlerle ayağa kaldırmayı" da gayet iyi bilir.