şükela:  tümü | bugün
 • sizin yapacağınız algıyı sikeyim!!
  fatih terim'den nasıl bir kuyruk acıları varsa her fırsatta vurmaya çalışıyorlar.

  resmen bütün türkiye oradaymış!
  götün yiyorsa o videodaki herkese fetocu desene genç!
  ha yemiyorsa kuyruğunu bacak arana kıstırıp siktir git!
 • bir zamanlar herkes fötücüydü diye cümleye başlayanlara bir sözüm var, herkesi kendiniz gibi oynak ve dönek sanmayın. boş biat işlerine inanmayan binlerce hatta milyonlarca insan var bu ülkede. bir zamanlar herkes fötücü değildi, sadece siz fötücüydünüz ve bizi de kendiniz gibi sanıyorsunuz. fettullahın hain olduğunu, kıblenin pensilvanyada olmadığını 15 temmuzdan önce de söylüyorduk.

  t. gs teknik direktörünün yaptığı boş bir konuşma.
 • herkes fetöcü falan değildi. zamanında bir çok kişinin ailesi fetönün okullarına, yurtlarına, dershanelerini çocuklarını gönderirken veya fetönün yayın evlerinin kitaplarını ders çalışmak için alırken, benim ailem isteyerek ve bilerek o kişinin sahip olduğu kurumlara bulaşmamam için bütün özveriyi gösterdi. bize küçüklüğümüzde öğretildi, orta okuldayken söylendi, fetönün emperyallerin bir uşağı olduğu ve laik cumhuriyete, atatürk ilkelerine karşı açılan savaşta en büyük düşmanlardan biri olduğu, kitaplar okutularak benimsetildi.

  şimdi gelip yok o zaman herkes fetöcüydü normaldır algısı yapan hepiniz, bir şekilde fetöye bulaşmış, para kazandırmış kişilerdir.
 • ööööööfffff.

  (bkz: fetö'nün fatih terim'i asma planı)

  yakalasalar şehir meydanında ascaklar, birileri çıkmış fetöcü diyor. salaklığın da bi sınırı olmalı.
 • amk ampırının birisinin “bir zamanlar herkes fetocuydu” diye sıçmıkladığı olay.

  herkesi kendiniz gibi sararmış hoca donu koklayan ışık evi talebesi zannetmeyin amk. bu orospu çocuğuna eskiden de orospu çocuğu diyenler çoktu. fetoya eskiden herkes hocam diyordu diyen birisi ya akplidir ya fetocu.
 • fetönün huzurunda alemden aleme... olsun... neler gördü bu ülke.
 • malum kulube bosuna himmetspor denmediginin kanitidir.
 • temel'in meşhur bir fıkrası vardır. temel otoyolda ters yöne girer. temel'i gören trafik polisi, sürücüleri uyarmak için radyodan anons yapar: "dikkat ters yönde ilerleyen bir araç var." bu anonsu duyan temel bağırır: "ne bir tanesi hepsi hepsi..."
 • fatih terim yüzünden hatırlayabildikleri 20 -30 yıl boyunca sadece bir kaç şampiyonluk görenler toplanmış yine... yazıkk...
 • fatih terim gerek yaşam tarzı gerekse dünya görüşü olarak feto ile ismi anılabilecek bir adam değildir.

  hatta bir çok yerde galatasaray'da hakan şükür ve arif denen yavşağın başını çektiği yapılanmanın futbolculardan adam kazanma çabalarına sert şekilde karşı çıktığı geçiyor. emre'yi ciddi biçimde tartakladığını da okumuştum sırf bu nedenle. kaldı ki bunu lucescu döneminde galatasaray'da futbol oynamış bir futbolcu tanıdığım da ifade ediyor.

  madem öyle bu yavşakları takımdan şutlasaydı denebilir. ama bu futbolcuların galatasaray'da oynadığı dönem 28 şubat'ın öncesi ve sonrasına isabet ediyor. o dönem ciddi bir mağdur edebiyatı parçalanıyor şakirt kesim tarafından. kaldı ki fatih terim'in sorumluluğu irtica ile savaşmak değil. adam futbol takımı yönetiyor, türk futbolu tarihinin altın günlerini yaşarken inanç gibi saçma sapan mevzulardan dolayı kurulu düzeni bozmasını beklemek tamamen abesle iştigal.

  gelelim feto ile fatih terim'in arasına. bu haber nedense hiç gündem olamadı ama mevzubahis yapılanma ile fatih terim'in arasının nasıl olduğuna yönelik bir fikir verir diye düşünüyorum.

  darbeden sonra fatih terim'i asalım

  dolayısıyla olayın tanım kısmına gelecek olursak; o dönem yurtdışında okullarda türkçe öğreten bir nevi türk diasporası gibi bir kuzu postuna sahip örgütün, türkiye'deki tüm tanınmış simaların katıldığı töreninde yapılmış konuşmadır. eğer bu kadar erkekseniz siyasi kimliği ile orada bulunanlara hesap sorun. futbol adamı oraya katılsa ne olur katılmasa ne olur?