• ülkenin geldiği son nokta. olay ödül törenindeki konuşma ama hala bıdı bıdı.
    bu arada her takımın içinde fetöcüler vardı bari doğru isimleri söyleyelim. böyle abuk sabuk tartışmalara gerek yok bence.
  • galatasaraylilar'in hala neyi inkar ettigini anlamadigim konusmadir.

amina koyayim ihrac bile etmediginiz futbolcu su anda kacak. tekrar yazayim, k-a-c-a-k. bunun neyine montaj diyorsunuz? feto'nun tillahisiniz hepinizi iceri atmak lazim amk
  • ekşinin derdi yine derya olmuş denilen başlıktır. arkadaşlar delirmeyin. fatih terim teknik direktördür. sporla uğraşır. bu güzellemeleri yaptı ise (ki bunun doğruluğunu araştırmakla vaktimi kaybedecek değilim) tabi ki yanlıştır. lakin bunun benzeri ne güzellemeleri çok daha önemli yerlerde ve yaptıkları ile hayatımızın gidişatına yön veren insanlar yapıyor. önce onların başlıkları açılsın, sonra galatasaray fetöcü ise yansın bitsin kül olsun. galatasaray taraftarıyım net. yanlışlara bulanmışsa kahrolsun çok çok net. ama bu gibi başlıklarının açılması gereken kimler kimler var sizler de benim kadar iyi biliyorsunuz
  • ne dediği anlaşılmıyor videoda. ya da ben anlamadım. ikisi de mi konuk, yoksa fetöcülerin daveti mi o da belli değil. garip görüntüler silsilesi. ancak söylemek istediğim başka bir şey var.

odatv ve soner yalçın'ın emre belözoğlu transferi nedeniyle üst üste yaptığı haberleri hatırlarsınız. üstüne fatih terim'in orhan ak'a saldırmasını utanmasa fetöye bağlayacaktı. şu görüntüler gs dışında başka bir takım figürü için olsaydı görürdük o zaman bizim tatlı su muhaliflerini.
  • konuşma değil; dualarla himmetlerle galatasaray’ı ayağa kaldırmadır o.
  • bu tarz konuşmaların çok da aklanacak bir tarafı yok, ama şunu rahatlıkla hatırlatmalıyım ki: o dönem spor ve iş camiasında bu tarz işlere bulaşmayana zor rastlanır.

not: bazılarınız, konuşma değil dualarla himmetlerle galatasaray'ı ayağa kaldırmadır o... falan yazmış. kardeşim; dualarla galatasaray'ı ayağa kaldıran, yine dualarla kendi belini de doğrulturdu, değil mi? şerefsizlerin kendilerine hayırları yok, ne ayağa kaldırmasından bahsediyorsun?
  • ben videoyu daha önce de izlemiştim ve o zaman da anlamıştım. masum diye korunan birçok kişinin hiç de masum olmayışını. özellikle malum kişilerin...
  • kaçak, firari, terörist olmaktan hüküm giyinmiş eski futbolcu ve üyelerini, üyelikten dahi atmaktan imtina eden, üyelikten ilk etapta atmayıp da; daha sonrasında kamuoyu baskısı ile "zorla" atmak durumunda kalan bir kulübün teknik direktörcüğünün video görüntüleridir.

bu teknik direktörcüğün eski futbolcuları, o 4 sene üst üste şampiyon olduk bilmem ne zırvalarının bizlere yutturulduğu dönemlerdeki futbolcularından bir kısmı şu an hocacıklarının bulunduğu lokasyonda ikamet etmekte. dikkatinizi celbederim.

edit: ayrıca bu bahsettiğim terör örgütü lideri olan hoca görünümlü meczup, bilindiği gibi "dualar ve himmetlerle ayağa kaldırmayı" da gayet iyi bilir.
  • turkiye’de feto sorusturmasi acilmayan 2 kurum var.

1-tff
    2-mhk

1996-2000 yillari arasinda fetonun yeni yeni guclenmeye basladigi ve o zamanlar geseli topcularla cekilen videosu da ortaya cikmisti zaten. her sey ortada. daha ne kadar inkar edilecek. nasil bi lobidir ki bu ne basinda yer aliyor ne spor programlarinda konusuluyor.
  • cimbombom tayfa için;

hepiniz oradaydınız be.
hesabın var mı? giriş yap