511 entry daha
  • az önce aspor ekranlarında yeniden galatasaray ile anlaştığı iddia edilen kebapçı. kaçıncı geri dönüşü olacak eğer olursa onu sayamadım. yine bir olay, yine bir kavga ile galatasarayda da barınabileceğini zannetmiyorum. pek parada almamıştır, alacağını milli takımı sömürerek ve bitirerek aldı zaten. galatasaray taraftarlarına bu günleri özlememelerini diliyorum.

not: valbuenaspor

edit: imla
  • milli takımdan ayrılırken 3.5 milyon avro alacağı söyleniyor. o parayı almasında nereye giderse gitsin.
  • (bkz: böyle bir şey olabilir mi?) allahım ne olur olmasın. ben yine 40 senelik takımımı sevmeye devam edeyim. arda da gelmesin. sneijder dönsün ama.
  • galatasaray fatih terim tercihi ile önümüzdeki yıllarda ayakları üzerinde duran, kurumsal bir yapıya sahip olma şansını bir kere daha kaybetmiştir.
    tüm galatasaraylılara geçmiş olsun.
    dursun özbek kendi bekası için terim'in arkasına saklanmıştır, lucescu gibi bir hoca ile sürekli başarıyı yakalama şansımız varken, anlık başarı peşinde heder olacak bir takım olmaya devam etmeyi şeçtik. terim'le beraber yaşadığımız o gider bu gider, en son terim gelir kısır döngüsüne devam dedik. destek olacağım tabiki bu takım benim fakat üzgünüm.
    yaşasın fatih terim.
  • başarılı olursa ki başarılı olacağını hiç sanmıyorum fatih terimin başarısı, başarısız olursa yönetimin kaypaklığı olarak değerlendirilecektir. bunu bildiği için de yine saçmalayabilme özgürlüğünü kendinde görecektir.
  • gelme lan nolur gelme, allah askina gelme, inamdigin ne varsa onun icin gelme, lutfen gelme, arz ve rica ederim gelme.
  • allah'ım amin.
  • katiyetle olması gereken acil ihtiyaçtır. hatta ilaçtır.
  • gelirse bu sene basaksehiri desteklerim.
  • anlık başarı diyen mal mı dersin, adamın paragöz olduğunu söyleyen mi dersin, adamın istifa ettiğini zanneden mi dersin :)) inşallah gelecek. ve artık fetö bahaneniz de yok.
179 entry daha
hesabın var mı? giriş yap