şükela:  tümü | bugün
 • ahmet hakan'ın köşesinde aktardığına göre 1982'de terim askerdeyken gerçekleşmiş bu olay. aşırı alkollü olan terim, büyük olay çıkarmış.

  --- spoiler ---

  2017’de kebapçı basan fatih terim, 1982’de de gece kulübünde olay çıkarmış. * aşırı derecede alkollüymüş fatih terim... bu halde bir gece kulübüne gitmiş. orada galatasaray kulübü divan üyesi gündüz aktuğ’a rastlamış. önce hakaret etmiş gündüz aktuğ’a... ardından da beraberindekilerle birlikte aktuğ’a saldırmış.

  neyse... araya ricacılar falan girmiş. o sırada askerlik görevini ifa etmekte olan fatih terim, beykoz’daki birliğine teslim edilmiş.

  dönemin beden terbiyesi genel müdürü şöyle demiş: “fatih’in bir milli futbolcuya yakışmayan hareketleri doruk noktasına varmıştır. bu olay ne ilktir, ne sondur. benim gözüm önünde misafir antrenörün suratına forma fırlattı. adana’da gazeteci dövdü. şimdi de pavyonda olay çıkarıp devletin görevli polisine saldırdı. ben böyle bir futbolcuya milli forma giydirmem”.

  genel müdür böyle demiş ama çok kısa bir süre sonra milli takıma fatih terim’i almayı da ihmal etmemiş. * kısacası... ibret alınmayan bir tarihin tekerrürüdür bu.
  --- spoiler ---

  http://i.hurimg.com/…0x355/598629362269a21cc0dcd907
 • 1954 yilinda da kanepeden dusmus. bunu da yazin.

  abartmayin abi bu kadar da tamam.