548 entry daha
  • bu rezalet sicile rağmen fatih terim'i savunan insanlarla aynı ortamda bulunmak bile istemiyorum.

hiçbiri doğru olmasa bile ben kendi gözümle alaçatı'da mafyavari yaptığı baskınları gördüm. böyle iğrenç bir insanın profesyonel hayatta yer bulabilmesini kabul edemiyorum.
    milli takımı çalıştırmak için aldığı milyon dolarları (ertesi sene 3 mü 5 mi ne milyon dolar alacak olduğu halde ücretsiz çalıştıracakmış gibi lanse edilmesini) kabul edemiyorum.

bu arkadaşı savunun geselilerin 'milli takın çalıştırırken ses çıkarmıyordunuz ama', 'hiç ağlama fener, gs koyacak sana' şeklinde argüman geliştirmelerini kabul edemiyorum.
    kafalar pırıl pırıl.

bu ekşicilerdeki tırtlık dbye müge anlı ve türk dizi öven entrileri db'te görmemizden bile belli ama neden sicili bozuk insanı övüyorsunuz? hiç mi ahlak, dürüstlük, efendilik kalmadı?

tamam fener kötü, çekemediğinden yapıyor olsun. göte de göt diyin ama. bu adamın sicili bozuk.

edit: sen önce kendi takımına bak, senin takımın sütten çıkmış ak kaşık mı şeklinde argümanlarla gelen arkadaşlara toplu cevabım: değil kendi takımım, şu sicilin onda biri babamda olsa, kendimi evlatlıktan çıkarttırırım. babamı asla kabul etmem. anladınız mı?

mesaj kutuma gelen küfürleri de sahiplerine iade ediyorum. sizin diliniz bozuk, ahlakınızın düzgün olmasını beklemiyorum. keza ancak bir ahlaksız bir ahlaksızı savunur.
  • bu kadar gergin başlayan lig, dün oynanan maç yüzünden bugün olaylar konuşulmuyorsa sebebi bu kabadayı kılıklı adam ve sağ kolunu olmamasıdır, iyi veya kötü futbol konuşuluyor bu bile yeterli.
75 entry daha
hesabın var mı? giriş yap