şükela:  tümü | bugün
  • aslı fatih terim'in şampiyonlar ligi maçında yayıncı kuruluşun kadın kameramanını fırçalaması olacaktı, olmadı, olsun bu da uygun.

değişik bir ego, farklı bir kafa, büyük dünyaların küçük kahramanları misali. ne yazık ki bu zihniyet, dünün emre belezoğlu, burak yılmaz, arda turan, caner erkin vb. tür futbolcularını yetiştiren zihniyettir. sonuçları ortada.

görüntü
  • taçı düzgün çekmediği içindir.

-çeksene taç!*
  • fatih terim, hasan şaş, arda turan, burak yılmaz gibi kişilerin isimleri sporla anılmaya devam ettikçe, göreceğimiz nezaket bunlarla sınırlı olmayacaktır. birine hak etmediği bir kariyer verin, 1 sene içinde kendini rezil etmese, bilin ki yerine başka birisi bakıyordur. (ki bu da bir rezillik) *
  • niye bayan kameraman denilme geregi duymus acaba? ekstra magduriyet eklensin diye mi? millet de yemin ediyorum benim medya sansasyonum ne zaman gelecek diye bekler oldu. herkes o 15 dakikalik sohreti bekliyor. yuru amk sen de fatih terim uzerinden yuru. kadin hareketini boyle ota boka alet etmeye calisanlara once kadinlarin tepki vermesi lazim.

(bkz: bayan kameraman)

edit: snifff bu konuyla ilgili bana mesaj atmis, dikkatli izlersen kameramanin kadin oldugunu gorebiliyorsun diyor. basit dusunce agina sahip insanlari seviyorum ya, bu entryi okuyup benim kameramanin erkek oldugunu dusunmek nasil bir zeka ornegidir acaba?

neyse, all inclusive olalim herkesi kucaklayalim, dusuk iqlarda topluma dahil aciklayalim; burada kameramanin kadin oldugu asikar, burada fikri sorgusu yapilan sey su; eger o kameraman erkek olsa yine erkek kameramani azarladi diye belirtilebilecek miydi? hayir. sadece kadin oldugu icin, buradan yurunmeye calisilmis. baska bir sey degil. bunu gorememek uzucu.
  • abi o biralar ne kadar güzel bir detaydır ya.kebapçıdan dayak yiyeni ikinci izleyişimde gördüm.

(bkz: maçlarda bira serbest olsun)
  • tahminim kameraman görüş açımı bozuyorsun az kenarda takıl diyor, terim de veriyor ayarı. ya hala adam ego mego diyenler var. bu adam hep buydu aslanım. böyle de kabul ettik. sana derdi mi düşüyor. maç bizim td bizim.
  • o değilde ne güzel biralarını almış maç izliyorlar, gerçek futbol keyfi bu işte. sakin sakin içip izliyorlar maçlarını.
  • olayın neden çıktığını bilmeden linçler başlamış. klopp falan yapsaydı otoriter hoca derdiniz herhalde. hocayı çok çekiyor olabilir, hoca da rahatsız olmuştur.(haklı demiyorum) kameraman hocaya görüşüme girme diyor olabilir, o anın gerginliği ile hoca sinirlenmiş olabilir. nedeni bilinmeden yargısız infaz yapmaya gerek yok.
  • yani diyorki:
    “ablacım sabahtan bu yana çekiyorsun, demiyorsun ki al şunu hocam bu da senin hakkın”
    görüntünün sonunda yaptığı sakala dikkat. hemen günahına giriyorsunuz adamın...