şükela:  tümü | bugün
 • bilindiği üzere terim damatlarıyla mekan basmaya gidip dayak yiyip döndü.

  bu da yıllardır çizdiği racon, mafya adamı, baba figirüne ters düştü özellikle zopayı basan kişi fatih terim dayağı yedi kaçtı demesi görüntülerinde bunu desteklemesi üzerine terim'in karizması yerelere indi.

  tabi terim heralde sandıki giderim zaten tanınmış simayım, karakterim ortada, korkutucu bir imajım var deyip 1.60 boyuna güvenmeden yanına da kendi boylarında damatlarını alıp mekana daldı ama karşısında kendisine soru sormaya korkan gazeteciler değil gayet yağız delikanlı adamlar çıkınca dayağı yedi ve topuklayıp tüydü.

  ulan mekan basmaya damatla mı gidilir bari modacı kızını falan da götürseydin!

  şimdi ekibi toplama zamanı yıllarca kendisine hizmeti esirgemiyen ama arası açılan adamları başka bir dava için yanında toplama zamanı böylece bu bahaneyle küslükler ortadan kalkacak bu kişiler tekrar milli takıma da kazandırılacak. kimler olabilir;

  1- emre belözoğlu: bakmayın boyuna posuna emre belözoğlu'nun beşiktaşlıları dövmesi olayında kovaladığı beşiktaşlıları hatırlatırım yürekli ve cesurdur iyi söver uzaktan iyi hareket çekip rakibi de yıpratır taciz eder.

  2- volkan demirel: emre ve damatlarla 1.60 civarında seyreden boy ortalamasını yükselttiği gibi gücü ve kudretiyle ekibi şaha kaldırabilir. adamları evlerinden aldırabilir. zaten mevzu olsa da dalsam diye volkan demirel'in mevzu var galiba koşuşu bilimsel bi tespittir. lincoln'in daşşaklarına çalıştığı karate hamlelerini unutmamak lazım.

  3- arda turan: muhtemelen gelirim ama prim isterim diyecektir ama buna değer. kendisi bi işe yaramasa da bayrampaşa'dan cevval delikanlılar getirebilir yanında. ayrıca koca kafasıyla iyi kafa atabilir.

  evet ekibi topluyoruz beyler.
 • (bkz: burak yılmaz)

  tam adamı; ses var, görüntü yok.
 • (bkz: adam turan)