şükela:  tümü | bugün
  • o ödülü alıp götüne sokmak lazım.
  • gayet normal olan tavırdır.

videoyu kırparak algı yaratmaya çalışanlara artık şaşırmıyorum. orijinal videoda önce birkaç taraftar ile fotoğraf çektiriyor. ardından bu videodaki şahıs fotoğraf çektirmek istiyor fakat tam fotoğraf çekilecekken fatih terim tepki gösteriyor.

muhtemelen arkadaş instagram'daki köpekli filtreleri kullanarak fatih terim'i şebek yerine koymaya çalışmış ve hak ettiği cevabı almış.

edit: diğer yazarların dediği gibi elini omzuna koymasından da rahatsız olmuş olabilir. sonuç olarak videoyu kırparak bir algı çalışması yapılmaya çalışıldığı ortada.
  • video kırpılmıştır, aslında ilk posta koyduğu kişi "hocam resim çekilelim" demiştir, fatih terim "resim değil fotoğraf, fotoğrafa resim diyen birisiyle ben fotoğraf filan çekilmem" diyerek fotoğraf emekçileri adına net bir tavır koymuştur. ardından ikinci kişi "hocam insta'ya fotoğraf atacam, allah rızası için bir foto" demiştir, fatih terim sevecen tavrıyla taraftarı kırmayıp fotoğraf çektirecekken, "senin takipçi sayın 3'müş, beni takipçi kasmak için kandırıyorsun, foto moto yok" diyerek fotoğraf çektirmekten vazgeçmiştir. ancak yandaki üçüncü kişi ile fotoğraf çektirmeyi kabul etmiş, kız çocuğu "hocam çiiss deyin" diyince fatih terim kızmış, "burası türkiye evladım, peynir diyeceksin dilimizi yozlaştırma çiiz ne? ingilizce konuşmak insanın başına felaket getirebilir, bena komplo mu kuruyon, benimle video çekip ingilizce sometiys look at dı tabela faciasını yaşatacaksın değil mi?" diyerek onu da reddetmiştir.

buraya kadar seneryo bir üstteki elemandan daha iyi. ama en son eline dokunarak sevgisini göstermek isten kişiye "de get" hareketi için senaryo uyduramıyorum. ha, "az önce burnunu karıştırıyordun, ben saaa dokanmam" demişse o ayrı, onu da i am not noob uydursun. ben şu hareketlere mazeret uydurmaktan yoruldum.
  • ekşi sözlük algı timi çıkmış yine işin içine, algı oyunu yapan bir takım fesatlar bu videoyu izlesin ve maganda diye ağlamaya devam etsin ötede

görüldüğü üzere öncesinde iki kişiyle fotoğraf çektirmiş, diğer arkadaşa da fotoğraf çekmeye yeltenmiş. ama malum kişi askerlik arkadaşı gibi elini omzuna atınca hoca da sinirlenmiş belli ki. herşeyin de bir sınırı var hoca sinirlenmekte haklı. terimin arkasında koskoca galatasaray taraftarı varken hocayı yıkmaya uğraşmayın.

edit: '@luzumsuz sahsiyet' adlı çaylak arkadaşın attığı mesajı da ekliyorum: "merhaba ben bizzat oradaydım fotoğraflar çekilirken. yani rahat bi 15-20 kişi çekildi fotoğraf ki kırmızı halıya gelmeden arabadan indiğinde de koştular. terim hoca noluyo demeden hepsiyle de fotoğraf çekildi. en son fotoğraf çekilmek isteyen elemanın aşırı gevşek tavrından rahatsız oldu hoca. yoksa o sıranın sonuna kadar da taraftarla fotoğraf çekilecekti"
  • fatih terime birçok konuda eleştiri getirilebilir.kendimin de çok eleştirisi var.lakin bu selfi denen patavatsızlığı bir hak olarak görüp insanları olur olmaz yerde tuhaf durumlara düşürme rezaletine bir son verilmesi lazım.meşhur olan o insanlar da en nihayetinde bir insan ve başka herhangi bir insan kadar rahatsız edilmeden, taciz edilmeden günlük hayatlarını yaşama hakkına sahipler.sokaktaki sıradan bir insana adres sorarken bile çekinen , eli ayağına dolaşan adamlar sözkonusu olan meşhur biriyse kapıya bağladığı eşek kadar saygı göstermiyorlar. biraz medeniyet lütfen.
  • hareketlere bak sanırsın god father amk.

çıkışta fotoğraf çektirmek isteyen elemanın topuğu iyi durumdadır umarım.

aşırı ego içeren hareketlerdir.
  • kebapçı selahattin ellerin dert görmesin bu yürüyen kibire attığın dayak için.
  • olmazları olduran adamın yıllardır sürdürdüğü şımarıklığa yeni bir örnek.

evet olmazları oldurduğu doğrudur. hemen bakıyoruz.

"hele bir yugoslavdan asla" ırkçılığı. söylediği kişi boşnak bu arada. cahil olduğu için ırkçılık yapmaya çalışıp aslında boşnaklara hakaret eden tipleme.
    isviçre maçı rezaleti. dünya futbol tarihinin en büyük kepazeliklerinden biri. türkiye'nin hala avrupa'da istenmemesinin baş sebebi. bu maçtan sonra yaklaşık 50 milyon euroluk zarara uğramıştık. stad, tribün, yayın gelirleri hariç.
    kebapçı basıp tokatlanmak.

ve daha niceleri.
    dokunulmaz fatih terim'in yalakası boldur. çünkü onlar galatasaraylıdır. karakterleri budur.
  • yakışanı yapmış, yakışıksızlığını, tipsizliğini kancık gibi cestürlerle kapatmaya çalışmıştır.