şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle videoya ismini veren arkadaşı kocaman tebrik ediyorum. tam anlamıyla saçma sapan düşmeli bir videodur kendisi.
    bir röportaj esnasında düşme tehlikesi geçiren bir yorumcuyu tutmaya çalışan fatih terim ve o 1 saniyelik ayak kayması yüzünden kendini 5 dakika boyunca toparlayamayan üç adamın yaran videosu.

http://alkislarlayasiyorum.com/…-canli-yayin-kazasi

ilk izlediğim andan itibaren abartısız elli kez izleyip yanak kaslarım titreyene kadar güldüm, geberene kadar güldüm.

ulan her izlediğimde de ayrı bir ayrıntı farkediyorum, videonun en büyük özelliği bu.

-fatih terim'in ikinizi de tuttum diye övünürken aslında soldaki adamcağıza resmen tutunması.
    -tansiyonu düşen adamın bunu inatla gizleyip platform kaydı demesi.
    -yine düşen adamın düşüş anında sırıtmaktan asla vazgeçmemesi, sanki fatih hocaya asılıyor gibi gözükmesi.
    -soldaki adamın yaka paça dağılması, perişan olması.
    -düşen adamın yayından anlamsız şekilde çıkması, geri gelmesi.
    -hem düşen adam, hem fatih terim yayından çıkınca beyazlı adamın iki mikrofonla mal gibi sahnede kalması.
    -ve fatih terimin süper kriz anı yönetimi.

videonun altındaki yorumları okumanızı tavsiye ederim.
  • "bizim yanımızdakiler düşmez" lafı tarihe geçicek gibi duruyor.
  • gece gece evde sesli gülmemi, ne gülmesi yarılmamı sağlamış saçma sapan düşmeli yayın kazası.

edit : yine izledim, hala aynı etkiyi veriyor. hala gülüyorum lan asjfasgk
  • bildiğin dedeler videosudur aslında. fatih terim'e yaklaşan muhabir alenen dudaktan öpmeye çalışıyor sanki. en sonda fatih terim'in yakaladığımı bırakmam demesi çok manidar. çoook...
  • fatih hoca'nın başına gelen ibretlik kazadır. keşke ingilizce olsaymış.

-no down near us, i am catch your two... yaniiii

ahhaha
  • videosu ilk saniyesinde durdurulunca yarım yarım yarandır.
  • (bkz: haldun domaç)

dün öğle vakitleri'nde haldun domaç ile ilgili bir entryle bu görüntüyü tekrar popüler eden, sözlük okuyucusu üyelere selamlar.
  • fatih terimin insanlar üzerindeki müthiş etkisini yine anladığım ve kahkahalara boğulduğum video
  • fatih terim, erdoğan arıkan'ın yakasını borcunu isteyen adam modunda sıkarcasına görüntüler sergilediği bir kazadır...
  • erdoğan arıkan'ın tişörtünü üç beden büyüten kazadır.