• öncelikle videoya ismini veren arkadaşı kocaman tebrik ediyorum. tam anlamıyla saçma sapan düşmeli bir videodur kendisi.
    bir röportaj esnasında düşme tehlikesi geçiren bir yorumcuyu tutmaya çalışan fatih terim ve o 1 saniyelik ayak kayması yüzünden kendini 5 dakika boyunca toparlayamayan üç adamın yaran videosu.

https://youtu.be/g0pel9c7zly

ilk izlediğim andan itibaren abartısız elli kez izleyip yanak kaslarım titreyene kadar güldüm, geberene kadar güldüm.

ulan her izlediğimde de ayrı bir ayrıntı farkediyorum, videonun en büyük özelliği bu.

-fatih terim'in ikinizi de tuttum diye övünürken aslında soldaki adamcağıza resmen tutunması.
    -tansiyonu düşen adamın bunu inatla gizleyip platform kaydı demesi.
    -yine düşen adamın düşüş anında sırıtmaktan asla vazgeçmemesi, sanki fatih hocaya asılıyor gibi gözükmesi.
    -soldaki adamın yaka paça dağılması, perişan olması.
    -düşen adamın yayından anlamsız şekilde çıkması, geri gelmesi.
    -hem düşen adam, hem fatih terim yayından çıkınca beyazlı adamın iki mikrofonla mal gibi sahnede kalması.
    -ve fatih terimin süper kriz anı yönetimi.

videonun altındaki yorumları okumanızı tavsiye ederim.
  • fatih terim röportaja nike reklamı yaparak başlamıştır.

http://i.imgur.com/ac8c0.png
  • alttaki ''tutunamayanlar'' yorumunun beni benden aldigi video.
  • "bizim yanımızdakiler düşmez" lafı tarihe geçicek gibi duruyor.
  • erdoğan arıkan'ın tişörtünü üç beden büyüten kazadır.
  • " neyine gülüyorsunuz bunun, siz açın da kendi götünüze gülün " adamları da geldiğine göre artık internet aleminde unutulmaz videolar arasında yerini almış demektir.

haldun domaç'ın 7. saniyede sırıtarak fatih terim'in yüzüne bakmasına sanırım bir ömür boyu gülebilirim, inanılmaz bir şey bu. ayrıca videoya isim bulan arkadaşı da tebrik etmek lazım, şöyle bir düşünelim bu videoyu internete koyacak olsak nasıl bir isim uydurabilirdik ? saçma sapan düşmeli yayın kazası di mi, bence de işte tam karşılığı bu.

.
  • abi fatih terim'e tam "ver bi alt duduş" diyecekken allah çarpar ve olaylar gelişir.
  • bildiğin dedeler videosudur aslında. fatih terim'e yaklaşan muhabir alenen dudaktan öpmeye çalışıyor sanki. en sonda fatih terim'in yakaladığımı bırakmam demesi çok manidar. çoook...
  • fatih terim, erdoğan arıkan'ın yakasını borcunu isteyen adam modunda sıkarcasına görüntüler sergilediği bir kazadır...
  • sabah sabah sözlükçülerin mizah seviyesini sorgulamama sebebiyet vermiş videodur. buna gülmeyenlerde sorun vardır hakkaten.

"ya adam düşseydi de ölseydi vir vir vir" diyenleri de anlamıyorum, olmuş bitmiş çok şükür bir şey olmamış ne yapalım şimdi ağlayalım mı?
hesabın var mı? giriş yap