şükela:  tümü | bugün
  • edit: başlık sığmadığı için böyle açıldı. aslında "fatih terim'e verilecek tazminat ampute milli takımına verilsin kampanyası" olacaktı ama imkanlar işte.

milli takım dediysek ruhsuzlara değil, ampute milli takımına verilsin. en azından ülke için bir şeyler yapanlara verilmiş olur.
  • kulak burun bagirsak ısimli yazarimizin mukemmel onerisi. sonuna kadar destekliyorum. ama zannetmiyorum ki basarilar odullendirilsin ulkemizde.
  • kampanya'ya dönüşmesi gereken, sonuna kadar desteklediğim başlık.
  • bir gönülden destek de benden.
  • desteklediğim kampanya.

sadece o da değil, bugüne kadar a millilerin aldığı primler de geri alınıp bu çocuklara verilsin. hem hiçbiri de karşı çıkmaz hepsi adam olduğu için.
  • olayı bilmiyorum ama milli takım yeterince kazandı gibi geliyor. yeter. paralimpik sporcularımıza verilsin.
  • o surati ekranda gorur gormez ilk aklima gelendi. vatan millet sakarya icin 3.5m euro tazminat alan “adam” ne derdi acaba.
  • saçma, desteklenmesi mantıksız öneri. öneri bile olamaz aslında hukuken.

bir başkasının tazminatını kafanıza göre dağıtamazsınız. fatih terim'in tazminatı her ne kadarsa o kadarını prim olarak milli takıma verebilirsiniz fakat bir başkasının tazminatını kafanıza göre dağıtamazsınız.

tazminat adamın hakkıysa, ödemek zorundasınız onu. burda "hakla" kasıt, sözleşmesinde neyse o. terim'in tazminatını ondan al şuna ver şeklinde olmaz o işler. terim'in tazminatı kadar prim dağıtabilirsiniz oyunculara, tutan yok kimseyi. ama dediğim gibi, onun parasını alıp da yapamazsınız bu işi.

fatih terim'i savunmak zorunda bırakmayın insanı.
  • para dağıtmaya ne meraklısınız yahu, o para illa dağıtılacak mı yani?
    ampute milli takım oyunculara ve diğer branştaki milli oyuncalara prim vermek yerine statta destek olun, o kadar çok düşünüyorsanız.

(bkz: siz yardım edilmiş yoksullar istiyorsunuz, biz ise ortadan kaldırılmış yoksulluk!)

(bkz: victor hugo)
  • fatih terime verdik de ne oldu, 80 milyon ülkenin takımı 400 bine yeniliyor bir de pişmiş kelle gibi adamlık taslıyorlar. fatih terim adamsa primini kendisi götürür bu yiğitlere verir.