şükela:  tümü | bugün
  • onursal başkanımızın haklı olarak sorduğu soru. sahi ismi gizli tutulan vatandaşların bile virüsü kaptığı kaynak/temas açıklanırken, fatih terim'in virüsü nereden kaptığı neden açıklanmıyor?

https://t24.com.tr/…ulasmis-ortada-belge-yok,868982
  • henüz bilinmiyor. bilinseydi zaten salgın diye bir şey olmazdı değil mi?

virüsün kimden kapıldığı ne zaman açıklandı çok merak ettim. siz mabadınızdan uydurduğunuz bir yalan, birdenbire gerçeğe dönüşmüyor sevgili tavernacılar. o yüzden siz bilimsel meselelere çok girmeden kolbastıya devam.
  • fenerliler stadyumda şenol güneş'in kafasını yardı adama dikiş atıldı ama fenerliler buna inanmadılar şenol hocayı yalancılıkla suçladılar.

şimdi de fatih hocanın hasta olduguna inanmayanlar olabilir bu gayet normal.

ben şahsen inanıyorum hocaya ama nasıl bulaştı tam olarak hikaye açıklanmalı kamu sağlığı açısından.
  • aslında sorunsal değildir. cevabı çok açık ve nettir. bunu düşünebilen kişinin annesinden kapmıştır.

seviyorsunuz di mi annenize laf söylenmesini?
  • -ligi niye ertelemiyorsunuz ?

-bakın ertelemediniz virüs kaptık...

gibi argümanların geçerliliğini devam ettirmek ve malum taraftarlarını kullanabilmek adına açıklanmayan sorunsal.
  • anandan kapmış.

pardon o başka virüstü.
  • bunun tespit edilmesinin mümkün olduğunu sanmıyorum, yılmaz ne demek istemiş onu da anlamadım, galiba daha iyi anlamamak...
  • benim asıl merak ettiğim bu adam yaş itibariyle risk grubunda değil mi? niye ailesinden hiç kimse karantinaya alınmıyor? karısı dün amerika'dan gelip elini kolunu sallaya sallaya hastaneye ziyarete gitmiş ?
    kızı babasının testinin pozitif çıktığı açıklandıktan hemen 2 dakika sonra federasyona sataşan tiwitler atıyor. hangi insan evladının aklına o an böyle bir şey gelir?
  • pascal nouma'dan kapmis olma ihtimali ile urkuten.
  • nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın nolur falcao olmasın ...