• çabuk dönmüştür. her camia bu tür salaklara sahiptir. bu olayın takımla hiçbir alakası yok.

not: gs.
  • türkiye’nin muz cumhuriyeti olduğunu gösteren videodur.

yani bu ülkede elinde yeterince güç bulunduran bir grup insan kafasına göre sosyal medyadan video ayıklayıp insanlara ceza kesebiliyor!

yani şartlarına uydurabilirseniz suç işleme amaçlı grup kurmak ve organize suç işlemek baya cezasız kalabiliyor.

ee devlet nerde?
  • fanatizmine sıçayım, özürünü al da bi tarafına sok, insan sağlığından önemli mi bu, ya böyle bir şey yapıyorsan bile sormuyor musun kendine, yarın öbür gün ben bir şekilde bu duruma düşebilir miyim diye, korkmuyor musun gerçekten ...

hadi kutladın, bu insan, ailesi, sevenleri izler ne hisseder düşünmüyor musun?

kabul edilemez bir özür, ona göre eşeklik bize göre artık adını siz koyun, çok kızdım.
  • düşünülmeden anlık heyecanlarla yapılan şeylerin ne kadar kötü sonuçlar ortaya çıkarabileceğini ve insanları rencide edebileceğini gösteren güzel bir örnektir.

hata yaptığını anlamış ve konuşmasından da oldukça perişan olduğu gözüken ve özür dilemiş bi insanın üzerine de çok gidilmemesi ve konunun kapatılması taraftarıyım.

takım makım boş muhabbetler. inşallah bu kötü durum bazı şeyleri farketmesine sebep olur.

birini ya da bir şeyi ya da bir görüşü sevmeyebiliriz bu gayet doğal. ama bu fikirler bizi aşağılamaya, dalga geçmeye, nefret söylemlerine ve linç etmeye götürüyorsa oturup kendi kendimize bakmamız lazım. ben napıyorum lan! diyebiliriz mesela samimi bir şekilde.

aynı şey bize yapılsa ne yapardık diye düşünmek insanın karşı tarafa daha az kızmasına yardımcı olabilir naçizane tavsiye ederim.
  • simdi galatasarayli olarak demem lazim ki... az biraz anliyorum.

adamin terim'den ne kadar nefret ettigine bakar. misal benim de nefret ettigim biri var. hepimizin malumu kendisi. onun basina bir sey gelse, ben de kutlayacagim. hem de oyle boyle degil.

insanlarin basina kotu bir sey gelsin istemem. ama o insan bile degil gozumde. o yuzden ayip olurmus edermis diye cok dusunmuyorum.

yalniz su da var... terim allah'in futbol adami. yaptiklarinin ettiklerinin insanlarin hayatlarina dogrudan etkisi yok. ne kadar etki edecegine biz karar veriyoruz. maalef bazi insanlar futbola gereginden fazla onem veriyor. oyle olunca da terim, benim adam kadar nefret edilebilen bir kisi haline gelebiliyor. benim adam ise maasimdan, saglik sigortama, ozgurluklerimden, haklarima kadar her seyime dogrudan etki ediyor. bir sozu ile 10larca asker olume gidiyor.

futbol hayatimin bas kosesinde veya hayatimi sekillendirip kendinimi onun vasitasi ile tanimladigim bir sey degil. o yuzden de gidip bir futbol insanina kizip ofkelensem de, gidip ondan nefret etmem. gotu boklu futbol ulan bu.
  • bir hata yapmış sonra özür dilemiş. hala daha adama saydırmanın lüzumu yok sanırım.
  • linç kültürümüzün son ürünü.

ne yaptığı hareket ne de başına gelenlerin bir haklı yönü yok. korkutucu bir toplum olmaya devam ediyoruz. çok üzücü.
  • arkadaşı sabaha kadar bilinçlendirmişler, o da bilinçlenip, özür videosu çekmiş.

ayrıca bu özür akıllara şu fıkrayı getirmiştir;

bir gün bir karga ile bir tilki uçakta yolculuk yapıyorlarmış. karga hostes çağrı ziline basıyor, hostes buyrun ne istemiştiniz diye sorunca hiç ibnelik olsun diye bastım diyor, aynı şekilde 3-4 defa hostesi çağırıyor, her seferinde karga aynı sözü söylüyor.bu durum tilkinin de hoşuna gidiyor, bu sefer zile tilki basıp hostesi çağırıyor, hostes artık çıldırmak üzere ne istiyorsun diye tilkiye soruyor, tilki de hiç ibnelik olsun diye bastım der demez hostes tilkiyi tuttuğu gibi uçaktan dışarı atıyor, ardından da kargayı atıyor, tilki hızla aşağı doğru düşmekte iken karga uçarak yanına gidiyor. tilki kargaya sitem ederek senin yüzünden öleceğim bak başıma ne hal getirdin deyince karga da "madem uçmayı bilmiyorsun ne diye ibnelik yapıyorsun" der.
  • darp edilmiş ardından zorla videosu çekilip yayınlanmış olan fenerbahçeli videosu.

bu adamdan daha holigan daha toplum zararlısı bir grup varsa, o da bir videodan dolayı bu adama eziyet eden, zorla, şantajla video çektiren gruptur.
  • terimi gram sevmem. sevmek zorunda da değilim. hastalığı kaptığını duydum geçmiş olsun ona ve diğer tüm hastalara dedim geçtim.

normalde değil hasta olması işkence edilip öldürülse gıkı bile çıkmayacak milyon tane insan vardır. bu fatih terim için de öyledir emre belozoğlu için de ne bileyim bir sürü kişi. sevmeyenleri çok. cahil de çok. ama bu abi benim hislerime göre makara yapayım derken konunun hassaslığını göz önünde bulundurmamış ve kendisine baya pahalıya patlamış. çok büyütmeye de gerek yok özür dilemiş işte geçiniz.

nitekim galatasaray ağır taştır, fenerliler böyle şerefsizdir falan tarzı hala futbol ekseninde verilen cevaplar da adamın çektiği video kadar saçmadır.
hesabın var mı? giriş yap