şükela:  tümü | bugün
  • ilgili kişinin varlığından haberdar olunmasını ve icraatlerinin sözlük aracılığıyla geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan hede. pek muhterem ekşi sözlük yazarları bıkmadan yapar bunu ve bu sayede ilgili adı içeren bir başlık her hafta gündemde yer bulur. başlık altları zaten facia; normalde üzerine konuşulmayacak içerikler bile ekşi sayesinde... neyse, zaten bence insanları kin ve düşmanlığa sevk eden ilgili şahıs değil, bu çok akıllı yazarlarımızdır gibi geliyor bana, baksana listeye:

(bkz: fatih tezcan)
    edit: 10 kasım 2019 fatih t.'nin mide bulandırması
    fatih t.'nin cv'si
    fatih t. teröristtir
    fatih t. tutuklansın
    fatih t. neden tutuklanmıyor
    fatih t.'nin eski eşi ile yapılan röportaj
    fatih t.'nin oğlunu yetiştirme görüntüleri
    fatih t.'nin darbeyi 4 ay önceden görmesi
    29 ekim 2019 fatih t. tweet'i
    6 temmuz 2019 fatih t. tweet'i
    26 haziran 2019 fatih t. tweet'i
    27 nisan fatih t. tweet'i
    9 nisan fatih t. tweet'i
    15 temmuz 2018 fatih t. tehditleri
    4 haziran 2018 fatih t. tweet'i
    1 kasım 2017 fatih t.'nin ihanet suçlaması
    29 ekim 2017 fatih t. tweet'i
    2 temmuz 2017 ft tweetleri
    (devam ediyor)

nedir bu çok akıllı yazarların amacı;
    kimisi başlığım tutsun kaygısı güder, içerik değil ilk olmaktır önemli olan. kimisi koyu takipçisidir övmeye, kimisi de aşırı karşıtıdır sövmeye açar; ki bunlar her halükarda f.t.nin ekmeğine yağ sürer bal sürer, reklamın iyisi kötüsü olmaz. aferin onlara!
  • bu başlığı ben açmaya gelmiştim, bi arkadaşım benden önce davranıp gayet güzel de anlatmış. bu başlığın gündem olması gerekir.

bu şerefsizin her yediği halta başlık açmak ekmeğine yağ sürmektir.

sen fav alacaksın diye bu rezilin reklamını yapma kardeşim. hatta bunun gibi bir sürü trolün amacı bu, kışkırtıp gündem olmak. bu amaca hizmet edenin de bunlardan farkı yok benim gözümde. istediğin kadar say,söv beni inandıramazsın, sen de bunlar kadar şerefsizsin.
  • gayet güzel bir engellenme sebebidir.