şükela:  tümü | bugün
  • herkese terorist demeye devam edin.

erdogan su asamayi hasbelkader atlatip gucunu artirsa sanki kendiniz terorist olmayacaksiniz gibi onun istediklerini yapmaya devam edin.

yakinda eksici teror orgutu, ataturkcu teror orgutu, veya solcu teror orgutu gibi seyler duyarsan sasirma.

not: erdoganin cokusu durdurabilecegini zannetmiyorum ama ola ki durdurursa, yeni yeni terorist gruplarimiz olacaktir
  • fatih tezcan bir meczuptur, kadir mısıroğlu'nun manevi varisidir.
  • fatih tezcan insan değildir.
  • fatih tezcan içimizdeki sabetay kriptoları ifşa ettiği için adamdır. sizin zorunuza giden ülkeyi sömüren bu tiplerin ifşa edilmesi yani halkın gözünün açılması herkes izlesin emre erciş le ikisini:

(bkz: türkiye'deki sabetayların akrabalık ilişkileri)
  • terörist değil de eşi tarafından terk edilen 6 çocuğunu göremeyen psikolojisi bozuk bir zavallıdır. çocuğunu görememenin ve senelerdir sevişmemesinin acısını dikkat çekerek, halkı proveke ederek çıkartıyor. beter olsun.
  • terörist ibaresine katılamayacağım. nitekim 3713 sk da tanımlama mevcut. fakat enreresan bir kişi olduğu tartışmasızdır. katolik islamcı tonlamalar kullanmakta ancak sosyal medyadan yansıyan gölgesi eksiksiz bir şekilde pre-kapitalist. dini kullanıyor mu yoksa dini yanlış mı algılıyor yoksa görevini mi icra ediyor onu tam çozemedim ama argümanları tümden zayıf, etki alanı ve kitlesi geçici, narsisist kişilik özellikleri sergileyen, yoğun hükümet propagandası yapan değişik; zaman zaman da ilginç iddialar ortaya atan bariz çelişkilerini yüzüne vuran olursa canlarıyla, çeşitli belirsiz toplulukların-paramiliter kurumların gücüyle tehdit eden neo-osmanlıcı, vahhabi, milliyetçi, sarışın:)) ama türk bir bireydir bana göre.
  • zavallının biridir, terörist bile olamayacak bir zavallı.
  • kendisi cumhuriyet ve atatürk düşmanı, eski bir fetö artığı olan teröristtir. dilerim şu devran bi an döner de kendisini yargılananlar arasında görürüz.
  • (bkz: beni adamdan sayıp alacak örgüte zaten ben girmem)

dolayısıyla terörist falan değil, trolldur.

kısacası nefretle beslenen vasıfsız biri işte.