*

şükela:  tümü | bugün
  • bunlar konuştukça sevgimiz daha da artıyor.sakın susmayın aynen devam.
  • yala yala kuru yer kalmasın.bunlar fetöcü ama hala böyle rahat konuşuyorlar.
    tanım: din tüçcarının tekinin elit ve ileri görüşlü başkanımızı kötülemeye calışma çabaları.
  • bir meczup haykırışı.

not: galatasaraylıyım.
  • şimdi böyle yazdılar ya, bir beşiktaşlı olarak ali koç'u seçen insanların bir kez daha elleri dert görmesin diyorum. bayağı hissedilen bir şok yaşamışlar. fetö ile gezi nasıl yan yana gelir bilemedim. fetö'nün valisi, emniyet müdürü ve polisi bizi gezide mahvediyordu. ali koç tam bir fetösavardır. divan'ı unutmayacağız, unutturmayacağız. hastane gibi iş görmüştü gezi zamanında.
  • bu(bkz: fatih tezcan) adlı herifin sağda solda paylaşılan twitlerini görünce, heladan kalkıp sifonu çekmeden önce şöyle bir bakar, yüzde bir iğreti oluşur ya. hah! sen osun işte fatih tezcan.
  • erdoğan ''klozete sıçmayın'' dese ilk yapacak insandır kendisi. o yüzden burda başlık açmaya bile gerek yok bu şahısın dedikleri için.
  • bi bitmediniz amk şu yalamayı gündemde tutmaya ne kadar meraklısınız
  • fatih bugün hangi yüzüne tüküreyim sen seç, değişiklik olsun.

ciddiye dahi alamayacak kadar mantıksız bir açıklama. muharrem ince gelince 180 derece dönecekler mi yoksa akitliğe devam mı edecekler onu çok merak ediyorum. görelim büzünüzü gençler, ama rahat olun biz biliyoruz ne kadar kraldan çok kralcı olduğunuzu. 3 seneye en büyük ince sever sensin.