• hani insan kansız olur, huur çocucuğu olur, karaktersiz olur ama bunları tek bedende taşıyan ve sözde ülkemi seviyorum nidaları atan bir piç olamaz.

ülkenin kurucusuna öyle hazımsızlığı var ki bu karakter yoksunun, zamanında büyük önderin kellesini aldığı o din tacirlerinin acısını yaşıyor....

bir de utanmadan örf adet falan diyor bu tipler işlerine gelince... ulan şerefsiz ekmeğini yediğin bu devletin kurucusuna böyle hakaretler savurursan senin ölümünde o fesli gibi olur
  • bunu iç oğlanı yapacağız bir gün,kaçarı yok bu puştun.
  • fatih tezcan denilen orospu çocuğunun son sıçmığıdır. adam annesine küfredilmesinden zevk alıyor, emin oldum artık.

dininizden de sizden de iyice nefret etmeye başladım. düşük iqlu sürüngenlersiniz hepiniz.
  • tanrı senin hamurunu,
    necasetle yoğurmuş.
    anan seni sıçar iken,
    yanlışlıkla doğurmuş.
  • "sadece burnundan değil, bir çok yerinden fitil fitil getirileceği günler pek de uzak değil" demek gereksiz tahrik olur.
  • adamın niyeti bariz şekilde hapse girip kahramanlık edebiyatı yapmak ama bu devirde yandaş olup hapse girmek çok zor be fatih. işin gerçekten zor. seni bu demogoji fırsatından mahrum bırakacaklar.
  • bu müptezel ülkenin kurucusuna bile ağzına geleni söyleyebiliyor ama ben burda tam olarak düşüncelerimi yazsam akıbetimin ne olacağından gerçekten emin değilim, geldiğimiz hale bak. tek söyleyeceğim şey bu koca çürümüş ülkede bir tane bile mi savcı veya hakim yok bu adamın hak ettiği cezayı almasını sağlayacak?
  • fatih tezcan'ı bosverin de gelen mentionlara bakın. anonim hesaplara sığınıp neler diyenler var. tarih konusunda bu kadar cahil, ülkeye katkısı sınırlı ve katkı verecek insan düşmanı bu kadar kişiyle iç içe yaşıyoruz.
  • bu memlekette bir tanede taşaklı atatürkçü yok ki!
  • yalnız hakaret edebilmek için ne kadar da zorlamış. bu yaratığın, atatürk ile kafayı ne kadar bozduğunun kanıtı bu tweet. ülkenin kurtarıcısı ve kurucusunun arapçı biri olmaması onu kudurtuyor resmen.

beni asıl kızdıran bu ve bunun gibi amiplerin hakaret etme konusunda son 3-4 yıldır çok rahat olması.
hesabın var mı? giriş yap