şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 1980 dogumlu, 2.08 boyunda orta oyuncu, milli voleybolcu.
  • ziraat bankası’ndan beşiktaş'a transfer olan orta oyuncu. daha önce, fenerbahçe ve istanbul büyükşehir belediyesi takımlarında da forma giydi.
  • ottoman lakaplı kendini çok yetenekli zanneden dövüşçi bir tip. mma yapıyormuş ama ben onu bi kaç kick boks maçından tanıyorum.

arkadaş bir insanda bu kadar mı gereksiz bir özgüven olur. rakibiyle tam karşı karşıyayken birden arkasını dönüp izleyicilere selam veriyo bunu en serseri ruhlu en yetenekli boksörler yapmıyo lan sen kimsin amk? artık arkasında birileri mi var şansımı iyi gitmiş anlamadım. rakibe saygısızlık almış başını gitmiş

arada bi rakibini sıkıştırıp seri yumruklar atmayı seviyor fakat bir çoğu isabetli değil isabet edenler de rakibini yıkamıyo. o kadar organizasyonlara çıkabilecek kadar dövüşçüysen denk getirdiğin an indirebilmen lazım biz boksu böyle biliriz.

bi maçından sonra da badr hari ile dövüşmek isterim demişti de altıma sıçmıştım gülmekten amk
  • ottoman lakaplı osmanlının adına leke getirecek minibüsçü tipli bokusçu.
    abu dabi de ki bugkari ile maçının ilk 22 saniyesinde boks çuvalı gibi yere yığılan sakallı.