şükela:  tümü | bugün
 • bas çalan bir arkadaşımız. ilkokulda aynı sınıftaydık, enteresan işler yapardı, millete pilot kalemle dövme çizerdi.. benim elime akrep çizmişti bi gün yıkamamıştım. şuan resim falan yapıyo mu acaba... neyse bas çalsın, piyasada basist az..
 • baldızı olduğum.
  yılların alışkanlığıyla hiçbir zaman enişte diyemeyeceğim.
  aldığı her gazeteyi imsak vakti dahil hiçbir kelime atlamadan okuyan.
  abi.
 • çok iyi fotoğrafçıdır kendisi. artık, burslu bir bilgi pov öğrencisidir. stüdyo fotoğrafçılığında çok iddialıdır. öyle ki, çektiği bir fotoğrafı al, poster boyutunda bastır, her yere as. ne tipografiye gerek kalmıştır, ne slogana. ha! zaten iyi fotoğrafçılık tam olarak da böyle bir şey!*
 • (bkz: earl)
 • türkiye judo federasyonu başkanıdır. genç yaşta başladığı judo camiasında önce sporcu olarak parlak bir kariyer yapmıştır. aktif sporcu yaşamı sona erdikten sonra hakemlik ve milli takım antrenörlüğü yaparak yine judo camiasına hizmet etmeye devam etmiş ve bu süre içerisinde karizmatik duruşuyla çoğu insanın beğenisini ve takdirini kazanmıştır. daha sonra 2008 yılında federasyon başkanı seçilerek türk judosunun başına geçmiş ve halen başkanlık yapmaya devam etmektedir. son derece kibar ve nazik bir insan olan fatih uysal judo federasyonunu da şu an oldukça iyi bir yere getirmiştir. fakat verilen tüm emeklere rağmen sporculardan uluslararası müsabakalarda istenilen başarı gelmemektedir.
  bu sonuç aslında judo camiasının değil türkiyenin bir sorunudur. son yıllarda olimpiyatlar seviyesinde birçok sporda derece dahi yapamadan sporcularımız geri gelmişlerdir. bu da ülkemizde hala sporun lüks olarak görülmesinden ve spor yapabilmek için iyi imkanlara sahip olmak gerektiğinden kaynaklanıyor.
 • marmaray da "teknik bir arızayı" gidermek isterken ölen taşeron işçi kardeşimiz, teknik arıza mı? o tamam giderildi, sorun yok yani

  http://t24.com.tr/…uysal-olmus-de-o-sebepten,361082