1. risale-i nur dersleri verecek kadar iyi biliyor olabilir... ancak hatiplik ve öğretmenliğinde (bilgiyi karşı tarafa iletme) konusunda sıkıntıları var. konuya nasıl gireceği bitireceği belli değil... ama risale-i nur sohbetçisi denilse olur yada risale-i nur iknacısı belki ama ders değil... (2 ders (onlar ders diyor diye) tümden dinledim... bir de mehmet abi var ki oy oy

zö edit: başlık başa kalmıştır... bu adamı öven entry vardı... bende derslerini dinleyip... entry'nin altına ciddi ciddi eleştirimi yaptım... ama şu pilot kalem olayı patlayınca adam popüler oldu... başlığında başa kalması ile bu entry çok kötülendi... hoş çokta tın kötülensinde sanki adamın babasıymışım gibi mesaj atmayın a.q.... adamın sitesi var...twitter var odan adama ne söyleyecekseniz söyleyin...
  2. taslayan adamın modası geçince piyasa sürülebilecek çapta pilotlu kalemli abi.
  3. pilot kalemi vardır. etkili kullanır. üzerine 12 dakika konuşabilir.
  4. yarım yamalak biyoloji vb. bilgileriyle vaaz veren adam. belli ki sadece risale okumuş ordan öğrendiklerini benzer örneklerle kullanmaya çalışıyor ama o iş o kadar kolay değil işte. yarım yamalak bildiği ve aslında çoğu şeyden habersiz olduğu o kadar belli ki.

üstelik bir müslüman olarak beni dinden soğutamasa da iyi ki dinimi böyle birinden öğrenmemişim diye şükretmemi sağlayan kişi. o kadar yapmacık bir anlatım tarzı var ki zaten çok makul şeyler anlatsa bile güven vermez.

bir de din adına anormal ve oturmayan örneklerle değişik şeyler anlattığı oluyor zaman zaman. bir müslüman olarak sohbetleri bence inanılmaz sıkıcı ve sürekli allahın varlığını kanıtlamaya çalışıyor. müslümanlara anlatıyorsan ben ona zaten inanıyorum bana başka bir bilgi ver ne anlatıyorsun sen?

ateistlere anlatıyorsan herhangi bir ateistin seni dinleyip etkileneceğini sanmıyorum olsa olsa dinsizliğe olan bağlılığı artar.
  5. bilimden, ekonomiden, fen bilimlerinden, sosyal bilimlerden bihaber sadece risale okuyarak büyümüş ve kaybolmuş bir nesli temsil eden şakirt.. bi zamanlar televole izlemeye dayanamazdım şimdi de sizleri izlemeye dayanamıyorum.. aynı kapitalist gücün uşağı, hizmetkarısınız.. efendin hangi ülkede yaşıyor senin..

fatih yağcı hakkında bilgi verin