şükela:  tümü | bugün
 • risale-i nur dersleri verecek kadar iyi biliyor olabilir... ancak hatiplik ve öğretmenliğinde (bilgiyi karşı tarafa iletme) konusunda sıkıntıları var. konuya nasıl gireceği bitireceği belli değil... ama risale-i nur sohbetçisi denilse olur yada risale-i nur iknacısı belki ama ders değil... (2 ders (onlar ders diyor diye) tümden dinledim... bir de mehmet abi var ki oy oy

  zö edit: başlık başa kalmıştır... bu adamı öven entry vardı... bende derslerini dinleyip... entry'nin altına ciddi ciddi eleştirimi yaptım... ama şu pilot kalem olayı patlayınca adam popüler oldu... başlığında başa kalması ile bu entry çok kötülendi... hoş çokta tın kötülensinde sanki adamın babasıymışım gibi mesaj atmayın a.q.... adamın sitesi var...twitter var odan adama ne söyleyecekseniz söyleyin...
 • teke tekte said nursi'yi alır, en azından ne dediği anlaşılıyor.
 • akıl almaz bakış açılarına sahip insan.

  http://www.youtube.com/watch?v=lv1n_6et_za
 • taslayan adamın modası geçince piyasa sürülebilecek çapta pilotlu kalemli abi.
 • pilot kalemi vardır. etkili kullanır. üzerine 12 dakika konuşabilir.
 • yeni nesil abi'lerden.

  - ........ ama vücudunu kötüye kullanan, bulduğunu yiyen, aşırı yemeye alışan bir insan, bir oturuşta bir kuzuyu yiyebiliyo dimi metin abi?
  düşünsene ya, bir oturuşta bir kuzu!

  e nasıl oluyo?

  kendini ona alıştırmış.

  peki bir oturuşta bir kuzu yemeye alıştıran ve bunu her gün devam ettiren yani bol yemeye devam ettiren bi adam iki lokma gelse doyar mı?
  ne der?

  dişimin kghaahbuğuna bile yetmedi der.

  bir de istatislik örneği var ki üşendim şimdi onu yazmaya.

  not : eski nesil abileriniz daha düzgün adamlardı. daha doluydu. şimdi sizler senin deyiminle "dişimizin kabuğuna yetmiyosunuz."
 • afrikada 600bin çocuk sıtmadan ölüyor derken gözlerinin içi gülen abi.

  kwashiorkor denen, özellikle afrikalı çocuklarda görülen, yetersiz gıda alımının ağır bir formunu "yea açlıktan ölüyorlar dedikleri çocukların ne biçim göbekleri var" diye açıklayacak kadar kör cahil. zannediyor ki o çocuklar kameralar başka bir tarafa çevrilince hemen yarım bıraktıkları ziyafetlerine geri dönüyor. göbekleri var çünkü.