şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aktrol bir çaylak. rte başlığına girdiğim bir entryye cevap olarak şahsıma şu mesajı atmış. noktasına dokunmadan kopyalıyorum ki henüz çaylakken engeli basın da sonra tadınız kaçmasın:

  "bak çapulcu , ilk 10 sene rte'nin muhalifi idim sonra aydınlandım. rte bu ülkeye ve tarihine adını çoktan altın harflerle yazdırdı bile. yaşın kaç bilmiyorum ama akıllı birisi olmadığın belli. sen ve senin gibi beyin yoksunu aşağılık muhalif andavalları okuyup nasıl orgasmus oluyorum bilemessiniz. yakında başkan yapacağız reisi sizde mal mal bakacaksınız."

  edit: söz konusu arkadaşın sadece 1 entrysi var, onda da atatürk'e iftira atıyor. onu da aynen kopyalıyorum. bir aktrolün bile sözlüğe dahil olmasına engel olabilirsem ne mutlu bana. buyrun söz konusu entry bu:

  "lan düdük baranba , kemal gelmiste ingilizlerin eline vermismis , siz kemal perestlerden baska herkes biliyor ingilizlerle kemalin nasil gizli anlasmalar yaptigini , kafa sikiyosun sadece ..."

  edit 2: yukarıda görmüş olduğunuz mesajına karşılık:

  "gerçekten muazzam bir aydınlanma yaşamışsın. üslubuna bakılırsa bizzat rte olmuşsun. ötekileştiren, hakaret eden nefis bir üslup. şu mesajını rte görse gurur duyardı seninle." yazmıştım ve şöyle bir cevap geldi:

  "kes lan traşı size böyle at yarrakları kodumun vatan haini pislikler."

  ne desem boş. biliyorum ki bir süre sonra da yazar olacaktır bu şahıs. yazık.
 • 3 sıfat bir isimden oluşmaktadır. doğrusu şöyle olmalıydı: fatih yavuz kanuni ikinci*
 • hayır yani; kendini osmanlı torunu sanan niteliksiz goygoycu kalabalığa karşı padişahların onurunu koruma işi de bana patlayacak, ona yanarım.

  yapmayın olm öyle, gidin az ötede oynayın.
 • pis bir aktroll çaylak. sonsuza kadar çaylak kalması dileğiyle.
  (bkz: hoşt pis köpek)
  gelmiş bir de bana özelden almanca küfrediyor.

  edit: yine küfretmeye başlamış. "mum söndü çocuğu seni" diye hakaret ediyor lan aklınca bana *
  buradan bütün dindarlara sesleniyorum; eğer başkalarından bir miktar saygı görmek istiyorsanız hayatta, bu tarz köpekleri aranızdan uzaklaştırmanız gerekiyor.
 • osmanlıspor orta sahası sandım bir an.
 • neden birarada yazıldıklarını anlamadığım 4 padişahtır. ilk üçünü anlıyorum, bunlar son derece başarılı, vizyonlu adamlardı. 4. olarak çöküş sürecinin başarısız padişahını bunların arasına eklemeye gerek var mıydı?
 • fatih diğer 3'ünü deplasmanda dahi 5'leyeceğinden olmamamış 4'lüdür. fatih'in yanına timur, attila, alp arslan yakışır ancak.
  edit: hele abdulhamid tamamen alakasız olmuş. beyazid, iv. murad, ii. murad dururken bu aganın pozisyonu olsa olsa 2. lig kırmızı grup falan olabilir.
 • fetihler yaptıkları, devleti kurumsallaştırdıkları ve zenginleştirdikleri, önemli imar hareketlerine giriştikleri, bilim, sanat ve edebiyatı destekledikleri için değil; "güçlü" oldukları için adları anılan padişahlardır.

  dikkat edilirse ilk üçünün fetihleri var ama abdülhamit döneminde muazzam toprak kaybı var. yani şimdiki tuğra osmanlıcılarının fetihlere göre tavır almadığını anlıyoruz. bilim, sanat, mimari filan zaten hak getire, bunlarla ilgilenmiyorlar.

  iki dudağının arasından çıkan sözlerle ülke yöneten idarecileri pek seven bir milletiz.

  hâlâ da öyle değil mi?
 • özelden ağzından köpükler saça saça küfreden bir trol çaylak. sonsuza dek çaylak kalması dileğiyle.