şükela:  tümü | bugün
  • gün olur da pusu adlı oyun piyasaya çıkarsa, kahraman kişinin adı budur. üstteğmendir kendisi.
  • ayrıca 29 yaşında nato'da görevli parlak bir üsteğmendir.

kaynak : http://www.pusuoyunu.com/
  • x radio'da 17:00-20:00 saatleri arasında "izlenecek bi'şey değil" programı ile bol bol güldüren radyo programcısı. şahsi görüşüme göre bay j'nin akşam saatlerindeki eksikliğini giderebilecek bir isim.

aynı zamanda berberdaşız kendisi ile. başarılarının devamını diliyoruz.
  • çok geçmeden muhtemelen epey meşhur olacak. son yıllarda dinlediğim en başarılı radyoculardan biri. onu diğerlerinden bir parça daha özel yapan ise kesinlikle play listi. sohbeti mi şarkı seçimleri mi daha iyi karar vermek zor. yolu açık olsun...
  • 1 seneden beri akşamları iş çıkışı dinlediğim radyo programcısı. kendisinin işi gereği insanları eğlendirmesi ki yayında olduğu saatler arası insanların buna ihtiyacı var, yayına bağlananlar kendisini eğlendiremediği takdirde sizi hattan almayı nasıl desem bir hak görüyor. çoğu dinleyici iş çıkışı stres atayım derken sinir sahibi olabiliyor. son olarak bugün kendi özel isteklerini yerine getiremeyen işsiz bir dinleyiciyi yayından alıp üzerine bu gidişle çok işsiz kalırsın demesi neyin kafasıdır çok merak ediyorum.
  • yayın hayatına alem fm de devam eden radyocu. yayın saati 16:00 - 18:00 arasıdır efendim.

edit: imla
  • yetenekli, zeki, eğlenceli, güzel sesli adam.
  • alem fm de 15.00-18.00 saatleri arasında yayın yapan radyo programcısı. karadeniz teknik üniversitesi fizik mezunu olmasına rağmen enteresan bir şekilde radyoculuğu seçmiş bir isim. bu konuda da oldukça başarılı. bitmeyen enerjisiyle bu işi gerçekten severek yaptığını gösteriyor bize.
  • sınıf arkadaşım.pek de matah bir şey değil
  • bu adamı başarılı buluyorum. uzun zaman sonra radyoya müdavim olabilecek kadar iyi bir radyocu.
    sesiyle tipi uyumsuz ama. ilginç lan.