• bir yerde denk geldik yeri ve zamanı yazmayayım. bu akp muhabbetleri açıldı daha akitte değildi ama yine yandaştı. bir iki örnek verdim bir izmirli olarak (siz anlayın) hiç cevap veremedi. gayet asılmaya çalışırken mecburen uzadı; kaçtı. bana ne çok şey biliyorsunuz demişti ben de cevaben biz gazete okuyoruz izmir de şükür ot gelip saman gitmiyoruz demiştim. bön bön baktı. bu da böyle bir anımdır.
  • az önce canlı yayında,kemal kılıçdaroğlu üzerinden ''ingilizler kemaller'i sever'' diyerek o küçük beyni ile mustafa kemal'e gönderme yapan cücük.
  • bir numaralı aktroll.
  • çok matrak bir program sundu iyi güldük.konuşmacıya “sen hem imamoğlu kazandı dedin hem cumhurbaşkanımıza saray’da yaşıyor dedin gayet yaşayabilir “diyerek lafı adamın agzına tıkayıp programı bitirdi,adam ordan diyorki “müslümana yalan söylemek yakışmaz”desede sesini bastırdı.
    muhalif iki konuğada sen fetöcümüsün sorusunu yöneltti,birisi şu lafı etti “en büyük fetöcü akpdir dedi.
    yancılıgın katmerlisini yapıp o hengamede programı kapatırken ,ysk tarafından seçimin galibi imamoğlu iken,”imamoğlu seçimi kazananı değildir deyip”ne dürüstlüğe nede müslümanlıga yakışmaz bir üslubla programı kapatmıştır.
  • ldp eski genel başkanı cem toker gibi birine bile "15 temmuz'da neredeydiniz" sorusunu sorabilecek kadar çirkin biri.

bunu gerçekten sorabilecek kadar aptal olmadığını herkes biliyor aklı olan, benim merak ettiğim ise bu soruları sormak için kaç bin lira para mutlu eder? çocukları ve eşi varsa bunlar rahatsız olmaz mı "baban kim, eşin ne iş yapar" dendiğinde. allah-kitap bilse de münafıklık küfürden de kötü, bunu bilir. kaç bin tl uğruna satıyorlar bunlar dünyasını, itibarını, ailesini, ahiretini bu ve bunun gibi adamlar gerçekten merak ediyorum. bunları sattıktan sonra insan ne için yaşar daha?

gerçekten bunu bilmem nerenin bilmem ne köyündeki insan yapar da hoş görülür, ama fatin, insanlar biliyor aptal olmadığınızı... bu kadar ahlaksız olununca yapılacak daha başka işler var daha fazla gelir getiren. yanlış anlaşılmasın, gerçekten bir şey ima etmiyorum, mafyaya çalışabilir falan...
  • bir yandan tango gecelerinde takılır, diğer yandan akit’te hilafet propogandası yapr. tam görev adamı. nereye koysan oynuyor...
  • kendisi için bir üst entry'deki (bkz: #86558241) yorum çok çok çok hafif kalmıştır.

öncelikle cem toker gibi ne olduğu belli birine 15 temmuz'dan haberinin olup olmadığıyla ilgili rezalet ötesi bir imada bulundu. akıl almaz bir hadsizlik. sebebi de o gün cem toker'in avrupa'da olması. bu tipik bir akp'li hareketi zaten. tıpkı fethullah'la yollarda beraber yürüyüp, beraber ıslanan tayyip erdoğan'ın chp'ye, iyi parti'ye, atatürkçülere filan fetöcü demesi gibi.

ikincisi ve fatin için daha vahim olanı da bu eblehin kendisi de o gün yurt dışındaymış. bir zihinsel engellinin bile böyle zevzekçe kendi ayağına sıkması beklenmez. bu nasıl aymazlık, bu nasıl bir mantık, nasıl bir kafa ya...

akit tv'yi ilk kez 15 saniyeden fazla izledim, kenan alpay bile nispeten tahammül edilebilir geldi. hele bu program'da ismail öz diye bir yaşam formuyla tanıştım ki... akp'li dahi olsa bir insanın anlayışı nasıl bu kadar kıt olur akıl erdiremedim.
  • cemaatin en tanınmış kurbanlarından ahmet şık'a cemaatçi diyen a haber sunucusu.

(bkz: akıl fikir)
  • çapsızın tekidir. tabi kendisinin yer bulduğu yayın organına (bkz: akit) baktığımızda vaziyet gayet tutarlıdır. zira böyle dandik oluşumlarda elbette dandik tipler yer alır.

(bkz: başkası adına utanmak)

oradan da kovmuşlar gerçi. şimdi twitter, youtube falan takılıyor. aynen devam et kel. sana burası bile çok.
  • cem toker'e 15 temmuz'da neden yurtdışındaydınız? haber mi aldınız? diye soru sorup, cem toker'i itham altına almak isterken kendisi 15 temmuzda yurtdışında olan bir zavallı.
hesabın var mı? giriş yap