• youtube'u videolarıyla dolduracaktır. hoşgelmiştir.
  • muhteşem bir sese sahip güzel insan. bu yaz çok sevdiğim bir arkadaşımız sayesinde kendisini sakarya'da kerpe'de canlı dinledik, hayran olduk. tanıştık bir de, çok tatlı ve pozitif bir insan. allah her murad'ını versin güzel insan. yolun da sesin gibi açık olsun.
  • dinlemeyi cok sevdigim, sesi muhtesem kisi. bir sarkiyi alip arsa kadar cikarir, gerekirse yerden yere vurur kendinize gelemezsiniz.

6 mart sali aksami dorock xl kadikoy'de dinleme imkaniniz olacaktir. kacirmayin derim..
  • sesi güzel kadın. sevicileri artar.
  • güneş yorgun şarkısına denk geldiğimde ajda pekkan'dan dinlediğim halini unutturan muhteşem sese sahip kadın. müzik kariyeri en az sesi kadar güzel olur umarım.
  • lisede sınıf arkadaşımdı. çok da samimiydik. arkamda oturur ve oradan bıdı bıdı şarkı söylerdi. ben de arkama dönüp “fatma bi sus!” derdim. şimdi şarkı söylediği yerlerde bilet alıyorum da dinlemeye gidiyorum. hayat böyle bi şeymiş, çok da şeapmamak lazım.
  • performansı götüm gibidir.
  • fatma turgut'la karıştırıp hayal kahvesi'nde dinlemişliğim vardır. bence standart.
  • standart üstüdür, kendisini dorock xl da dinlemişliğim vardır. yakında isminden bolca söz ettireceğe benzemektedir.
  • sonbaharı bulmaz buralar entry dolar.
    t:muhteşem güçlü sesli ve iyi insan
hesabın var mı? giriş yap