şükela:  tümü | bugün soru sor
  • üç vakte kadar adından çokça söz ettirecek şahane bir ses, harikulade bir şarkıcı. jazz, pop, tsm, arabesk vs. ne söylerse harika söylüyor. bir dinleyenin tekrar dinlememesi mümkün değil.

neden diğer müstakbel meslektaşları gibi youtube'u videolarıyla doldurmuyor bilmiyorum ama yaparsa tadından yenmez. sahneye çıkmadığı memleketlerdeki biz zavallılar en azından oradan dinleyip izleyebiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=hlshimzhohw
  • youtube'u videolarıyla dolduracaktır. hoşgelmiştir.
  • muhteşem bir sese sahip güzel insan. bu yaz çok sevdiğim bir arkadaşımız sayesinde kendisini sakarya'da kerpe'de canlı dinledik, hayran olduk. tanıştık bir de, çok tatlı ve pozitif bir insan. allah her murad'ını versin güzel insan. yolun da sesin gibi açık olsun.
  • dinlemeyi cok sevdigim, sesi muhtesem kisi. bir sarkiyi alip arsa kadar cikarir, gerekirse yerden yere vurur kendinize gelemezsiniz.

6 mart sali aksami dorock xl kadikoy'de dinleme imkaniniz olacaktir. kacirmayin derim..
  • sesi güzel kadın. sevicileri artar.
  • lisede sınıf arkadaşımdı. çok da samimiydik. arkamda oturur ve oradan bıdı bıdı şarkı söylerdi. ben de arkama dönüp “fatma bi sus!” derdim. şimdi şarkı söylediği yerlerde bilet alıyorum da dinlemeye gidiyorum. hayat böyle bi şeymiş, çok da şeapmamak lazım.
  • sesini, tarzını ve tavrını sevdiğim kadın. yazın daha kim olduğunu bilmeden ilk dinlememde çok sevmiştim. soyadından kazanıyor mu kaybediyor mu bilmem ama yakışıyor onun o hafif maskülen sesine ve tavırlarına. belki de soyadına göre davranıyordur.
    her telden okuyabilmesi de ayrı güzel.
    dün de hayalde atatürk'ün sevdiği şarkıları seslendirirken kanıtladı yine.
    seviyorum ben bu kadını dinlemeyi. manuş baba'yla bir akrabalığı var mı merak etmekteyim?