şükela:  tümü | bugün
  • herkese merhaba arkadaşlar avukat olmak kanalıma hoşgeldiniz başlığı yakışacak videoya sahip olduğu iddia edilen biri.
    her eve bir avukat kampanyası için tıklayınız
  • ya ben açacaktım ama başlığı oldu mu şimdi?
    avukatlara ders veren avukattır.
    neyseki avukatlara reklam yasağı var yoksa her yerden böyle videolar fışkırırdı.
  • benim merak ettiğim videoyu stajyer avukat mı çekti yoksa takip elemanı mı? birde önce starbucks sonra adliyede şöföre kapı açtırmak sanki adliyede starbucks varmış gibi bir hava katmış ama yok
  • videoyu paylaşan hesabın sahibi çok mu farklı sanki?

twitter'da bir çılgınlık dönüyor. anladık avukatsınız. günde üç milyon kere cüppe, dava dosyası, adliye kantini fotoğrafı paylaşmanıza gerek yok.

avukatsınız, süpersiniz, en iyisiniz.
  • konuyla ilgili hicbir fikrimi olmamasina karsin topugunuzu kavramayan topuklu ayakkabi giymeyin lutfen. kimse sizin pissss pat pissss pat sesinizi duymak zorunda degil. ayrica o tarz bir ayakkabi ile yururken de ilk kez ayaga kalkmaya calisan buzagi yavrusu gibi oluyorsunuz. isterseniz 20 yillik tango tecrubeniz olsun o ayakkabi ile kimse yuruyemiyor.

aynisini parmak arasi terlik icin de dusunuyorum, ama en azindan parmak arasi terlik giyilen yerler resmi yerler degil.
  • merhaba kanalıma hoşgeldiniz

size bugün nasıl avukat olunmaz onu göstericem *

t: bir avukat.

dipnot: hakaret içeren entry girmeyin bunlar sonra size dava açar tazminatlarıyla uğraşır durursunuz.
  • mercedese binip lenovo laptop kullanan avukat.
  • habire'den sonra 2. numara olacaktır.

buralar çok değerlenir.

meslekten soğutan meslektaştır.
  • ılahiyat fakültesi bitirmiş arapça bilen avukattır.
  • (bkz: silinecek entry girmek)

başlıklarını sildirerek kendine müşteri kazanacak bir avukat. nereden mi biliyorum. (bkz: habire götten zarto)

edit: ekşi sözlük bokunu çıkarma timi ise el atmis. kadına yavşayan, zeka konusunda fikir yürütenler bak bir abiniz, kardeşiniz olarak uyandırayım. gg'lik olmayın.