şükela:  tümü | bugün
  • ilgili twit

kadının adı fatma çörekçi.
    ona göre allah'ın adını anarak bir hayvanı keserseniz helal sayılıyormuş.
    kestiği hayvanları da facebook'ta paylaşıp:"ellahın adını anarak kesip, yedim." diyen bir tip.
    ilgili kurumların acil bir şeyler yapması lazım.
    köpek, kaplumbağa vb. hayvanların görüntüleri facebook hesabında da var.

allah ıslah etsin bu insanları...

diğer bir olay ise: istanbul'da hamile kediyi öldüren cani
  • pendik'te adı fatma çörekçi olan "allah emretti yiyiyorum, her canlının eti yenir ayetler öyle diyor" diyen kadındır.

defalarca cimer'e şikayet edilmesine rağmen akıl sağlığı yerinde olmadığı gerekçesini göstererek hiçbir yaptırımın uygulanmadığı kadındır.

pendik'te illa 2-3 tane çocuğun iç organlarını mı alması lazım? bu kadın bildiğin yaratık. yaratık bile değil yamyam. hastaysa kapat akıl hastanesine yani bugün kedi köpek parçalayan yarın çoluğu çocuğu seni beni parçalar. bu kadar mı aciz bu devlet?

facebook hesabı

ön edit: instagram linkinin ilk fotoğrafı rahatsız edici. linke tıklamadan belirteyim.

ön edit 2: inatla edit'i görmeyip link'e tıklayıp söven arkadaşlar için ikinci bi uyarı olsun diye söylemek gerekirse linkteki ilk fotoğraf rahatsız edici. ona göre açın. bana sövmeyin. sanki postu ben paylaştım.

link
  • link paylaşırken biraz daha dikkatli olunmalı. okuyarak anlıyoruz çok şükür.
  • türcülükte sınır tanımayanların zoruna gitmiş olan durum. ineklerin, koyunların, tavukların suçu ne ? kedi, köpekte yenilebilir bence.
  • islam dininde köpek eti yenmesi haramdır. akli dengesi yerinde olmayabilir.
  • nüfusa kayıtlı olduğu ilin neden yazıldığını anlayamadığım kadın. buradan bile hani bir ırk mevzusu çıkarabilir miyim çabası garip ve safi kötülük. olaya gelirsek belli ki akıl sağlığı yerinde değil. tedavi olması gerekiyor.

edit: başlığın ilk halinde böyle bir detay vardı yazar kaldırmış.
  • püüü allah belanızı versin. aklımda ilk canlanan şey bu oldu.
  • her yerde kokoreç dükkanı varken kadını iç organ yemekten mi tutuklayacaklar ?
    evet evet aynı şey!
    sen inek eti seviyor evde kedi besliyorsan başkası da kedi eti yiyip inek besleyebilir.
  • önce kendi beynini yemiş kadındır.
  • kendi eti kendisine caizdir.