şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: merve kavakçı)'nın kızı. (bkz: mariam kavakçı)'nın kardeşi.
    aynı zamanda cumhurbaşkanı danışmanı. kaynak

çiftçi borç içinde iflas etmiş durumda, vatandaş işkur kuyruğunda, kavakçı ailesi aile boyu saraylarda..

daha fazla yazmiyim (bkz: silivri soğuktur şimdi)
  • fatma betül sayan'ın ailesi gibi başımıza bir de merve kavakçı'nın ailesi çıktı.

merve kavakçı; anne, kuala lumpur büyükelçisi,

fatma gülham; ilk kızı, cumhurbaşkanı danışmanı,

mariam kavakçı, ikinci kızı, cumhurbaşkanı danışmanı.
  • merve kavakçı'nın, 1988-1993 yılları arasında evli kaldığı ürdün asıllı abd vatandaşı ali ahmad abushanab'tan olan iki kızından biri.

diğeri için (bkz: mariam kavakçı)
  • tayyip'in öbür danışmanı, merve'nin öbür kızı.
  • tayyip kendisine birşeyler danışırken: http://image.writeclouds.com/…_gulham_abushanab.jpg
  • hakkında kasten ve alenen kışkırtıcı entry girilen kadındır. vasfı nedir ne iş yapar bilmem, tanımam. ancak üst entry'de cumhurbaşkanı'nın kendisine "danıştığı" iddia edilen entry ve entry'de paylaşılan fotoğraf sırf insanları kışkırtma amacı gütmektedir.

üst entry'de paylaşılan fotoğrafın aslı budur. bu fotoğrafı kesip, "tayyip kendisine birşeyler danışırken..." diye paylaşmak düpedüz yalancılık, sahtekarlıktır.

not: bu entry girilmeden 1 gün önce yukarıdaki entry'i giren yazara fotoğrafın aslını gönderdim ancak kendisi editleme zahmetinde bulunmadı. mecburen başlık altına yazmak zorunda kaldım.
  • o başörtüsünde türklerin ortaasyadan beri getirdiği kutsal ağaç figürünü tam işleyememişsin, yılbaşı ağacına benzetmişsin. öyle olmaz, onu bir daha dizayn ettir hem zaten bu sene de moda değil falan filan....

ne deyim ? mahmut mu diyim ?
  • sözlük cidden gerizekalı yuvası olmuş. adam, bu çocuğun nasıl ve niçin danışman olabildiğine hayret edip ve ona göre kafa patlatacağına, tayyip'in kendisine birşey danışırmış gibi internetten bulduğum ve espri mahiyeti taşıyabilecek bir fotoğrafa duyar kasmış. inanılır gibi değil. ne yiyor ne içiyorsunuz bilmiyorum ama siz önce bu ergenin hangi vasıfla koskoca türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı danışmanı olabildiğine kafa yorun.