şükela:  tümü | bugün
  • o ses türkiye'de rakibi çağrı emrah yıldırım'ı düelloda nakavt ederek bir üst tura çıkmıştır kendisi. kendini bilen, sesine güvenen ve hak ederek düelloyu alan bir solist. bravo kendisine!
  • hülya avşar'ın ekibinden biri kazanacak ise tek adaydır.

bir şarkı bu kadar içten söylenir.
  • güzelliği sesine yansımış kadın. ilerde adını ve sesini çok duyabileceğimiz biri, yolu açık olsun.
  • yamulmuyorsam yeni bir ebru gündeş doğuyor.
  • kendisi arabeskte bergen'den bu yana gelen en iyi sestir. ebru'ymuş yıldız'mış, geçelim onları.
  • o ses türkiye yarışmasındaki favorim çağrı emrah yıldırımı, orhan gencebayın bir teselli ver isimli söylenmesi zor mu zor parçasıyla tabiri caizse paket etmiştir. dün gece ilk defa dinledim kendisini, ikisi sahneye çıkmadan önce gördüğümde emrahın karşısında hem de arabesk dalında hiç şansı yok yazık olacak güzel de kız diye düşündüm, ama beni bildiğin göt etti. o nasıl gür bir ses, o nasıl tonlama, o nasıl oktav geçişleri öyle! umarım çağrı emrah yıldırım bu erken veda yüzünden fırsat kaybetmez, o da mükemmel bir ses, ama bu kız var ya, hem kendisi güzel, hem sesi. yolu açık olsun, elinden tutarlarsa, ki tutarlar, türkiye ebru gündeşten sonra yeni bir fantezi pop kraliçesi kazanır.
  • abicim o değil de ben bu kızı ilk gördüğümde aman bu ne güzellik yarabbi demiştim zaten. sesi de muhteşem, tavırları falan harkulade... babsını da gördük tam kayınpederim olacak tip. ben evlenmek istiyorum ya bu kızla...
    öyle böyle değil yani bu güzellik hasta eder insanı. aşık mı oluyorum lan yoksa... allahım aklıma mukayyet ol...
  • o ses türkiye yarışmasını izleme nedenim. fatma çıkar ben geçerim televizyon karşısına dinlerim, keyiflenirim sonra fatma gider bende işime bakarım. gerçekten muazzam bir ses ve tatlılık. yani sempatik de her yönüyle hak ediyor yarışmayı. hakkını veriyor her şeyin.
  • bihter'in yegane rakibidir. tarz farklılığı açısından ikisine de ayrı bir ödül vermek gerekse de tarzı sayesinde türk halkını daha çok çekeceği için o ses kendisi olacaktır diye düşünüyorum.
  • ege üniversitesi devlet musikisi 3. sınıf öğrencisi.
    aslen urfalı