şükela:  tümü | bugün
 • tecavüze uğradıktan sonra öldürüldüğü öne sürülen üniversiteli genç kız. cesedini ev arkadaşı bulmuş.

  diyecek çok şeyim var ama her öldürülen kadının arkasından aynı şeyleri söylemek boğuyor insanı. olayların kendisi yeterince boğucu zaten.
 • çok acı bir cinayete kurban gitmiş kızdır. bunu yapan ruh hastası psikopat, ölümden daha fazlasını hak ediyor. bu dakikadan sonra ölüm onun için kurtuluştur. hapishanede kader mahkumları tarafından hayal bile edemeyeceği ruhsal ve fiziksel işkenceler görmesi haktır.
 • böyle olaylar o kadar çok gündeme geliyorki artık sıradanlaştı neredeyse.biraz empati yapsak olayın vehameti ortada apaçık duruyor aslında.bir insan nasıl bu kadar sapkınlaşabilir , dahada doğrusu nasıl insanlıktan çıkabilir?çevremizdeki herkese şüphe duyarak mı yaşamalıyız artık?düşündükçe içinden çıkılmaz bir hal alıyor . internet bağlatmak için birini çağırıyorsun , gayet sıradan hayatın içinde olan bir durum. iğrençlik sınırlarını zorlayan bir adamın geleceğini nereden bilebilirdi bu kız?çok üzerine konuşulacak bir şey değil zira bu olay beni çok sarstı.insan hayatı bu kadar ucuz , doğa kanunları hala geçerli , güçlü olan güçsüzü eziyor.ben asla 'idam olsun,hadım edilsin...' diye sürüp giden zırvalara kulak asmayacağım.hiç bir şey bu acıyı dindirmeyecek, hiç bir şey yeryüzünden bu pisliği silemeyecek.sanırım modernleşen (!) dünyada insanlık ölmüş.
 • kısasta hayat vardır düsturu hayata geçirilmeden hallolmayacak bir adi, şerefsiz cinayet daha.
  hayatının baharındaki bir üniversite öğrencisi, bir psikopatın ellerinde can verdi.
  ailesine kim ne diyecek? acılarını nasıl hafifletecek?
 • türbanlı bir genç kızımızdır ve tecavüze uğrayarak katledilmiştir.

  kadının giyim tarzıyla tecavüzü bağdaştırabilecek kadar aşağılık bütün orospu çocuklarına duyurulur.
 • curumuslugumuzun eseri olarak yine topraga verdigimiz bi can. birakin umutlarini, hayallerini, gelecegini fiziksel butunlugunu koruyamadigimiz nice kadinimizdan biri. ahlaksizlik, kavranilmamis insan haklari hepimizin kapisinda. kimin basina ne gelecek hic belli degil artik. fatma nur celik de bunun kurbani, ulkemizin geri kalmisliginin, tutunamamisliginin, ahlaksizliginin, cehaletinin kurbani. hala basin toplantilarinda gelismislik raporlarini cöpe atmaya calisarak sov yapmaya calissin "devlet buyuklerimiz", vizyonunuzun darligi nice canlara mezar oldu, daha da olacak. fatma nur celik'in ahi sizin boynunuza insallah. allah rahmet eylesin.
 • hakkındaki habere göre katili olarak düşünülen kişinin beyanatları çok tutarsız. muhtemelen zanlısı hapse değil, akıl hastanesine gönderilecek olan kurban.
 • hep aynı söylemin (bkz: kadının adı yok) kurbanlarından biri olmuş, tecavüzün kıyafetle değil insanın psikopatlığıyla ilgili olduğunu memlekete hatırlatmıştır.
 • tecavüzcülere hadım cezasi gelmedikçe bu tip iğrenç vakalar yaşanmaya devam edecektir. bakın efendim şu (bkz: #22048541) entry benim zamanın ötesindeki entrylerimden biri. hala bu tip hayvanlara insan muamelesi yapmayı düşünenler var demek ki.

  bu vakada ise hadıma ihtiyaç bile yok. adam zaten itiraf etmiş. asalım gitsin. ha onu asmışken imralıdakini de asalım. bu şerefsizlere hapishanede harcanacak parayla devlet gitsin yoksul ailelere yardım yapsın. ihtiyacı olanlara gitsin bu paralar.