şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kadına şiddetin son kurbanı.
    izmir, bornova'da 29 yaşında, bir çocuk annesi gencecik, fotoğraflarında parıl parlayan bir kadın. eşinden ve yakınlarından şiddet görüyor, eşi tarafından boşanmakla tehdit ediliyor, sorarlarsa inkar edeceksin deniyor. en sonunda bütün bunlara katlanamayıp facebook üzerinden şiddetin delillerini yayınlayıp intihar ediyor. geride zalim bir eş ve masum bir bebek kalıyor.
    evladı için katlanmalıydı, boşansaydı diyecek çomarları şimdiden linç timine emanet ediyorum. bir kadın için boşanmak öylesine kolay bir mesele değil, hele ki bu ülkede.
    fazla bir şey söyleyesi gelmiyor insanın. ne söylenir ki? ölüme sürüklemek de cinayet değil midir?

edit: facebook fotoğraflarını buraya yüklemiyorum zaten haber kaynaklarında var. kendi ağzından ölümünün hemen öncesinde yazdıkları: "belki herkes bu boşanmada beni suçlayacak. ama h.'nin dayısı ve kızı beni döverken h. kollarımı tutup güya beni savunurken darp raporu almamam için beni tehdit etti. 'merdivenlerden düştüm diyeceksin' dedi, 'eğer şikayet edersen boşarım seni' dedi. bu saatten sonra bugün itibariyle h. denen şahıs ne oğlumun, ne de benim hayatımda yok. artık bu konu hakkında konuşmak istemiyorum...yorum size kalmış...."
  • bugun haberi medyada yeniden yazilmis talihsiz kurban
    http://www.internethaber.com/…-korkunc-1742424h.htm
  • bugün ölümünün 2. yıl dönümü.anıların hafızamda..mekanın cennet olsun.