• fatmagül fakı'nın sunacağı show tv gezi programı. uzakdoğu’dan avrupa’ya, afrika’dan amerika’ya dünyanın pek çok ülkesini gezecek. bu seyahatlerini de seyircilerin istekleri doğrultusunda yapacak.

link
  • kesinlikle bir gülhan'ın galaksi rehberi değil. puanım 2/10.
  • gezi programlarını çok sevmeme rağmen, dış ses saçmalığı yüzünden bir dakika bile dayanamadığım program.
  • (bkz: #67358781)
  • ilkokul 4'te okuyan çocuğunuz ya da yeğeniniz varsa mutlaka izlesin, fatmagül'den öğrenecekleri çok şey var:
    - no
    - yes
    - thank you
    - have a nice day
    - expensive
    - turkey
  • ulusal kanallarda gordugum en itici gezi programi. fatmagul ise tam bir fiyasko. cevirmenle dunyayi gezen kizimizin yapmacikligi da cabasi. kurgu deseniz berbat. bir kac bolum sonra yayindan kalkacagini tahmin ediyorum.
  • sunucusu tam bir mal. bu sabaha karsi izledigim programda once klisede mum yakti (hiristiyansa normal) sonra bi cilek bahcesine girdi yedi helallik istedi. sonra bi seyler aldigi baska bi dukkanda israrla pazarlik sunnettir dedi.
  • sunucu desen sunucu yok,
    format desen format yok,
    eğlence desen eğlence yok...

yok oğlu yoklardan oluşan bir program.

olmamış be abiler.
    cidden stock görüntülerin üstüne bi dış ses konuştursaydınız daha bişeye benzeyebilirdi o program. hem masrafı da daha az olurdu size.

ya da ne bileyim bi drone, bi go pro alıp çekim yapsaydınız gittiğiniz yerlerde daha faydalı olabilirdi belki.

şu programı avrupa'da kendi televizyonlarında yayınlayacak bir kanal çıkarsa ben de bişi bilmiyorum . ama tabii orta doğu ya nasılsa burası. daya survivor kızını, daya espri kasmaya çalışan bi dış sesi yürüsün...
  • sanıyorum overlokçu ayağınıza geldi anonsunu yapan ablaya program yaptırmışlar. her an halılara kilimlere gireceği tedirginliği ile izliyorum.
hesabın var mı? giriş yap