şükela:  tümü | bugün
  • derdi bitmeyen, 23, avukat, kadın yazar.

ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı müdavimi.
  • erkekler ve cinsellikle ilgili sorunlarını bu kadar abazanın arasında nasıl çözemedi hâlâ şaşıyorum.

bu bir sosyal deney olabilir dikkatli olun. yada yeni yetme bir psikoloji öğrencisi de küçük deneylerine denek arıyordur. zamanında ben de yapmıştım başka sözlüklerde.
  • bu aralar arayış içinde olan kadın yazar. troll olma ihtimali de yüksek.
  • ekşi sözlükte bir kadın, kadın olduğunu belirterek yok mu derdime bir çare diyecek ve ekşi sözlük erkekleri bir çare bulamayacak, şaşılacak şey doğrusu.

(bkz: #89317888)
    (bkz: #89318006)
    (bkz: #89613492)
    (bkz: #89636502)
  • baykuş, yarasa, ekşi sözlük abazası vb. bilimum canlı türü gibi geceleri türeyip bilimum başlıklarda direkt erkeklere, direkt cinsellikle alakalı direkt enteresan sorular yöneltip gündüz olunca sorduğu soruyu silen bir yazardır.

örneğin bu aralar “62 yaşında bir adamı cinselliğe nasıl ikna edebilirim” diye soruyor sürekli değişik değişik başlıklarda.

bu günün şartlarını düşünürsek bu konuyu çözebileceği sayısız imkan olmakla birlikte internetin herhangi bir yerinden bulacağı çeşit çeşit erkek sürüsüne sayısız kez sorup sayısız çeşit cevap alma imkanı da var.

bu soruları çok uzun süredir sorduğuna göre de farklı bir niyet taşıdığı kaçınılmaz bir gerçek olmuş oluyor.

ne olduğunu anlamak için biraz konuştum, gözüm tutmadı, erkek bile olabilir. dikkatli olunmalı, otur, sıfır!
  • troll olup olmadığı anlaşılamayan yazardır
  • nasıl ayartirim dediği 62 lik amca ta kendisi emeklilik eğlencesi olarak sözlüğe takılıyor bence .